Музиканти та артист об’єдналися зради проведення «Дня Вуличної Музики» у Києві

Опубликовано 4 марта 2020 г.

Перші новини від «Дня Вуличної Музики Київ». 

 

«День Вуличної Музики» — найбільший одноденний музичний фестиваль в Україні, який традиційно відбувається у третю суботу травня у Києві та ще у кількох десятках міст та населених пунктів по всій Україні.

У цьому році свою участь у святі вже підтвердили 26 міст.

16.05.2020 заплановано проведення сьомого фестивалю «День Вуличної Музики», але команда «Дня Вуличної Музики Київ» з року в рік стикається з неможливістю зібрати кошти на проведення фестивалю, незацікавленістю спонсорів брати участь у події та відсутністю фінансової допомоги від міської влади.

Тож цьогоріч команда «ДВМ Київ» вигадала дещо нове, щоб зібрати необхідний мінімальний бюджет в 300.000 грн. Всі зібрані кошти будуть витрачені на проведення події.

«Сходи зі мною на» — це благодійний аукціон, метою якого є збір коштів на проведення сьомого фестивалю «День Вуличної Музики» в Києві.

До участі в аукціоні команда  «ДВМ Київ» запрошує відомих музикантів, артистів, акторів, дизайнерів, блогерів, письменників та митців. З кожним з них можна буде сходити: на каву, прогулянку містом, урок вокалу, фотосесію, коктейль, репетицію, бранч і заодно на день донора, консультацію з проєктного менеджменту, майстер-клас на тему «1-й крок до від звичайної людини до оратора і бренда»,  пробіжку, тренування, рибалку, кіно, виставу, джем сейшн, урок бандури, толоку і навіть в McDonalds.

Куди саме і хто з селебрітіз запросить учасників аукціону, організатори приховують і закликають слідкувати за аукціоном на Facebook-сторінці «День Вуличної Музики», щоб не пропустити найцікавіші лоти. Аукціон триватиме аж до 16.05.20 включно.

Механіка аукціону:

Тричі на тиждень в понеділок, середу і п'ятницю команда «ДВМ Київ» буде вивішувати на фейсбук-сторінці фестивалю новий лот, тобто нову можливість на зустріч з відомою особистістю.

Згідно механіці аукціону, торги за кожен окремий лот будуть продовжуватися впродовж тижня. Перемагає найвища ставка. Стартова ціна кожного окремого лоту буде однаковою — 1000 грн, кожен наступний крок — 100 грн.

Своє бажання підтримати команду «Дня Вуличної Музики Київ» вже висловили

реперка Alyona Alyona

батько українського драмнбасу DJ Tapolsky

музиканти Ната і Женя Філатови Onuka і Maneken

співачка та письменниця Ірена Карпа

телеведуча та журналістка Яніна Соколова

фронтмен гурту «Друга ріка» Валерій Харчишин

фронтвумен гурту «Крихітка» Саша Кольцова

гурт YUKO

гурт [Ó]

продюсерка фестивалю «День Вуличної Музики» у Києві та в Україні та проекту «Я, Ніна» Олеся Корженевська

генеральна продюсерка «Одеського Кінофестивалю» Юлія Сінькевич

акторка Ірма Вітовська

телеведуча Таня Гончарова

акторка Валерія Ходос

фронтмен гурту O.Torvald Женя Галич

співачка Марина KRUTЬ

фронтмен NRavitsa Planet та блогер Іван Марунич

українська дизайнерка Ольга Навроцька

блогерка та письменниця Оксана Шаварська та інші.

Зібрані кошти будуть витрачені на:

оренду технічного обладнання, у т.ч. наметів від дощу та сонця для забезпечення повноцінного звуку на музичних локаціях, які встановлює команда День Вуличної Музики Київ в двох районах Києва — Шевченківському і Подільському. Зазвичай кількість технічно облаштованих локацій коливається від 10 до 15 і залежить виключно від фінансових можливостей (наявного бюджету) на момент бронювання апаратури (приблизна вартість облаштування локацій складає 170 000 грн):

гонорари для технічного персоналу, а це звукорежисери, стейджмени, світлоінжинери, тощо (приблизно 35 000 грн)

грузовий та легковий транспорт під час підготовки та в день проекту, а також оплата роботи вантажників (приблизно 40 000 грн)

операційні витрати, друк банерів та непередбачувані витрати проекту (14 000 грн)

футболки для волонтерів (50 штук, вартість однієї футболки складає 180 грн з друком, загалом до сплати 9 000 грн)

харчування волонтерів в день події (приблизна вартість 8 000 грн.)

Розробка нового сайту День Вуличної Музики Київ — 24 000 грн.

Програма свята

Команда День Вуличної Музики Київ вже оголосила перші локації, які гарантовано можна буде відвідати у третю суботу травня 16.06.2020. Серед них

традиційна щорічна дитяча локація від фольк-студії «Правиця»

AV-stage — drum'n'bass локація від DJ Tapolsky та друзів в пам'ять про волонтера команди День Вуличної Музики Київ Андрія AV, який загинув у грудні 2018 року.

цьогоріч в рамках фестивалю День Вуличної Музики UNIT.City в партнерстві з Masterksya відкриє власну музичну локацію та музичний лекторій. 

«Якщо ви хоча б раз були на Дні Вуличної Музики у якості учасника або гостя, ви добре знаєте, що подія є абсолютно безкоштовною для кожного бажаючого, і в цьому її унікальність. Десятки найрізноманітніших локацій — від живої музики до електронної сцени, drum'n'bass локація, дитяча локація, музичні лекторії — все це і багато іншого і є День Вуличної Музики у Києві.

Реєстрацію для музикантів, волонтерів та точок вуличної їжі вже відкрито:

http://streetmusic.com.ua/registration

Якщо ви любите День Вуличної Музики бодай на йоту так само сильно, як любить його наша команда, я закликаю кожного гостя і кожного музиканта долучитися і допомогти зібрати необхідний бюджет на проведення події.

Допомогти можна не лише взявши участь в торгах на аукціоні, який буде проходити впродовж 2,5 місяців аж до 16.05.20 включно на фейсбук сторінці ДВМ Київ, але і надіславши будь-яку комфортну суму, натиснувши кнопку ДОПОМОГТИ на офіційному сайті День Вуличної Музики. Мінімальний платіж — 1 гривня.», — нагадує продюсерка фестивалю День Вуличної Музики Олеся Корженевська.

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев