Morphom, Hindu та Danielyan зустрінуть Новий рік на вечірці в столичному телецентрі

Опубликовано 11 декабря 2017 г.

Деталі унікальної новорічної вечірки «Телепорт».


У ніч з 31 грудня на 1 січня у загадковому будинку київського телецентру відкриється танцювальний «Телепорт» у новий 2018 рік.

На гостей чекатимуть: виконавці позажанрової електроніки, 3D-меппінг, димові машини, світлове шоу, ексклюзивні привітання від відомих українських виконавців.

І все це у телецентрі «Олівець» на Дорогожичах, одній з найбільш недоступних локацій столиці.

Вперше за 25 років існування телецентр буде відкритий не тільки для його працівників, а й для кожного власника квитка на вечірку.

Саме у приміщенні з кафедральними стелями висотою у 5 поверхів і площею 1600 квадратних метрів відбудеться новорічне шоу «Телепорт». Стіни перетворяться в обшивку космічного корабля і віднесуть у міжгалактичний політ, а колони ліфтових шахт стануть майданчиком для віджеїнгу. Танцпол та сцена також будуть влаштовані досить незвично — по колу. Внизу розмістяться 2 величезних бари, тематичні фотозони та кінозал.

До такого незвичайного місця організатори підібрали цікавий лайн-ап. Відмовившись від техно і хаусу, які заполонили все навкруги, перевагу віддали позажанровій електроніці, а саме — Morphom, Danielyan, Hindu, Marsbeing, LemOjOvie, Kulakostas та Polygrim.

Одна з головних особливостей події — захід з моменту старту і до самого кінця транслюватиметься в реальному часі в онлайн-кінотеатрі Megogo.

Кількість квитків обмежена локацією. На вечірку зможуть потрапити всього 1500 чоловік. Перші 500 квитків за акційною ціною — 399 гривень.

Facebook-подія

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев