Міні-фестиваль на день святого Валентина від Primat Production: O.TORVALD, Tsepi, Геля та Майн

Опубликовано 9 февраля 2022 г.
Автор: Open.ua

14.02, Київ, клуб Atlas.


14 лютого у столичному клубі Atlas відбудеться міні-фестиваль за участі декількох музичних проектів: Tsepi, Геля, Майн. Хедлайнером вечірки стане українські рокери O.TORVALD. Всі вони є артистами Primat Production, засновниками якого є Женя Галич та Костянтин Пуга.

На гостей чекають повноцінні концерти кожного з артистів, а також незвичні коллаборації та зіркових гостей на сцені. Вже відомо, що спеціальними гостями стане Юлія Юріна

Женя Галич: «У цей вечір на людей чекає багато сюрпризів. Хтось буде вперше прем'єрити пісню, хтось — кліп. А ще будуть фіти, які ніхто до цього не чув. Всі, хто буде на сцені цього вечора — наші друзі. Наприклад, Tsepi — це проект Жені та Колі, яких наші люди знають як Страуса та DJ Полярника, вони також частина гурту O.Torvald. Тож атмосфера планує бути дуже душевною і драйвовую. Звичайно ж, будемо святкувати день всіх закоханих, проте і тим, у кого немає пари, буде комфортно. У цей вечір ми станемо їхньою парою».

Геля у своїх піснях не соромиться бути наївною, вразливою та гострою на мову, якщо говорить про наболіле. Описуючи безтурботний етап дорослішання, коли основні проблеми — розбите серце та квіти, подаровані не їй — вона є настільки відвертою, наскільки може бути 20-річна дівчина. 

Пробіжка по зірках, суперечка із самим собою, залежність, стрибки на сонці, як на батуті, роздуми про невдалий досвід та травми і гавайський панк — Майн розповідають особисту історію слухачеві, використовуючи всілякі порівняння нереального з реальним.

Tsepi кажуть, що їм набрид «вилізаний» сучасний саунд, структура, подача всього, що грає з динаміків пристроїв. Вони вирішили почати з нуля всупереч цьому неподобству, не соромлячись свого віку, статі, кольору шкіри, орієнтації, ностальгії, смаків та мелодій у головах.

Хедлайнерами вечора стануть рокери O.TORVALD. Їхні пісні підкорили тисячі слухачів з усіх куточків світу. Пісня «##нашілюдивсюди» стала гімном українців, яка об'єднує людей, які подорожують світом. Виступали на одній сцені з Linkin Park, The Rasmus, Evanescence. Їхні живі виступи не залишають нікого байдужими.

Потрапити на побачення з кожним з них українці зможуть вже 14 лютого.

Концерт відбудеться з дотриманням усіх карантинних норм.

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев