Любов, музика, Київ та Atlas Weekend: новий трейлер комедії «Найкращі вихідні»

Опубликовано 12 января 2022 г.

Дивимось другий трейлер спільного проекту Atlas Weekend та FILM.UA Group, прем’єра якого відбудеться 2 лютого.


Цього лютого всіх об'єднає музика, фестиваль і любов.

У новому відео герої фільму приїздять до Києва і у кожного з них свої плани на вихідні.

Так, наприклад, Ганс (Еліас Райхерт) прилітає з Мюнхена, щоб завоювати серце Ольги (Дар'я Петрожицька) — менеджерки фестивалю Atlas Weekend. Але чи вдасться йому це, якщо дівчина навіть не розуміє хто він такий?

Ще одні герої стрічки — хлопці з Кривого Рогу (Олександр Рудинський, Максим Девізоров, Максим Кириченко, Валерій Морозов) приїжджають до Києва у пошуках справжніх киянок, проте у долі на них зовсім інші плани.

Для Аліси (Аліна Чебан) події на фестивалі стають переломним моментом у стосунках з батьками. Завдяки знайомству з героєм Богдана Осадчука, вона розуміє, що потрібно цінувати тих хто поруч, а не переслідувати дитячі ілюзії.

Найбільше щастить Лесику (Тарас Денисюк), який після сварки з сестрою Мірою (Наталія Бабенко), за допомогою однієї з українських співачок, пробирається на фестиваль і потрапляє за куліси, де він знайомиться з улюбленими артистами, а декому навіть зізнається в коханні.

Також, глядачі зможуть побачити на екранах зіркові камео: VERKA SERDUCHKA & band, alyona alyona, The HARDKISS, Onuka, Артем Пивоваров, Олексій Дурнєв та ще кілька неочікуваних зірок, чиї імена продюсери тримають у секреті.

Музичним продюсером фільму став Євген Філатов (The Maneken), а участь в записі головного саундтреку прийняли Юлія Саніна (THE HARDKISS), alyona alyona, Артем Півоваров та Onuka.

Режисер фільму  — Влад Климчук.

Офіційні сторінки комедії «Найкращі вихідні» у соціальних мережах:

Instagram

Facebook

Фільм створюється за підтримки Державного агентства України з питань кіно та агентства США з міжнародного розвитку USAID.

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев