LATEXFAUNA рекомендує: 5 пляжних треків для вашого літа

Опубликовано 16 августа 2019 г.

Зовсім скоро — 31 серпня — гурт Latexfauna відіграє особливий пляжний концерт у столиці на Трухановому острові. Тож ті, хто проґавив своє літо в офісах, можуть хоч якось врятувати його на піску київського клубу ЮБК. Принагідно музики поділились з редакцією Open.ua топ-5 літніми треками від іноземних артистів.


Jungle «Heavy California»

Гурт Jungle — це завжди гарний вибір під будь-яку вечірку. Їхній нео-соул настільки приємний, що навряд ви знайдете людину, яку ця музика залишить байдужим. Ми також відвідували їхній виступ в Україні, і це був чи не найкрутіший концерт в нашому житті. Можемо припустити, що навряд чи бодай одна українська команда може так жирно звучати наживо. Круто, якщо помиляємося.


Garden City Movement «She's So Untouchable»

Гурт із теплого млосного і молодіжного Тель-Авіва грає відповідну музику. Вона настільки вдало напічкана різними звучками. Тут настільки пропрацьований так званий саунд-дизайн, що ви повністю занурюєтеся в усю цю пальмову сексуальну історію з усіма «витєкающімі». Круто, що не Британією єдиною живиться інді-музика.


Roosevelt «Montreal»

Так, Німеччина — це країна, де можна знайти справжні діаманти в електроніці та інді. Хтось лає Roosevelt за одноманітність. Але стоп, пацани роблять конкретну музику, і вона їм подобаєтья. З рештою, в одноманітності часто звинувачують всі класні гурти окрім Radiohead. Але у нас тут літній і позитивний плейлист.


Heavenly Beat «Intent»

Вам може здатися, що це трек початку 80-х, але ноу, це наші сучасники так вдало граються вінтажними синтами. Трек відсилає нас кудись в тепле дитинство перед телеком. Коли чекаєш нової серії «Черепашок ніндзя», але по батіному каналу зараз іде якась еротіка і він поки не дає тобі перемкнути, та і ти не дуже спішиш.


Foals «My Number»

Ну а цих чуваків хочеться включить в кабріку, коли їдеш десь на Одесу з найкращими кентами. Творчість Foals можна умовно розділити на «тяжеляк» і «літній кутьож». Тяжеляк комусь заходить, але нам більше — «кутьож». А ще Яніс Філіппакіс — це ходячий секс.

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев