Концерти тижня від Marco Concert (19-22 липня)

Опубликовано 18 июля 2018 г.

Джаз, блюз, босанова, Київ та ви.


Джаз на пляжі — Bossa Nova.

19 липня, 20:00.

Київ, Труханів острів, ПБК.

Яскравих музичних барв у робочий тиждень додасть сальса-бенд Dislocados з новою програмою «Bossa Nova», що об’єднує гармонію джазу та запальні бразильські ритми.

Dislocados, раніше відомий як Salsa Kings, був заснований талановитим піаністом і композитором Іллею Єресько за участю відомого джазового трубача Денніса Аду.

Палкий настрій Бразилії для вас створюють: Ілля Єресько (клавіші, бенд-лідер), Анабель Чуприна (вокал), Ольга Приходько (вокал), Андрій Чайка (тімбалес), Олександр Івлєв (конги), Арсеній Яндюк (бонги), Сергій Клюєнко (бас), Денніс Аду (труба), Антон Самутин (труба), Олександр Чаркін (тромбон).

Увечері 19 липня, незалежно від погоди, на пляжі ПБК буде спекотно та весело. Подорож у ритми боса-нова розпочнеться о 20:00.

Увечері 19 липня, незалежно від погоди, на пляжі ПБК буде жарко і весело. Захід, узбережжя, теплий пісок і ритми bossa-nova. Вирушаємо в запальну Бразилію о 20:00.

Квитки в касах міста та на сайті

Facebook-зустріч


Botanica Jazz — Ray Charles.

20 липня, 20:00.

Київ, Ботанічний сад ім. М.М. Гришка (вул. Тимірязєвська, 1).

Найближчої п’ятниці у мальовничому ботанічному саду пролунають хіти генія соулу Рея Чарльза у виконанні столичного колективу Old Fashioned Band під керівництвом Павла Ігнатьєва.

Теплий літній настрій для вас створять: Анян Удонгво — вокал, Клеулія Даніель — вокал, Христина Мутамбе — вокал, Павло Ігнатьєв — клавіші, Андрій Чмут — саксофон, Джордж Івез — бас, Тобі Фантонаде — барабани.

Рей Чарльз: «Якщо ви втратили зір, це не означає, що ви зійшли з розуму».

Квитки в касах міста та на сайті

Facebook-зустріч


Botanica Jazz — Sinatra.

21 липня, 20:00.

Київ, Ботанічний сад ім. М.М. Гришка (вул. Тимірязєвська, 1).

Суботній концерт присвячений одному з найбільших голосів в історії світової музики — легендарному Френку Синатрі.

«My Way», «New York», «Fly Me to the moon» ... Улюблені мелодії в джазовому аранжуванні виконає квінтет Іллі Єресько — віртуозного піаніста, відомого київського джазового піаніста, випускника музичного училища ім. Глієра, учасника колективів «Схід-Side», Квартету Гьотца Грюнберга, Kiev Salsa Kings, Овсяников & Єресько Band, DisLOCAdos та інших.

Вокальні партії великого Френка виконає знайомий багатьом за проектом «Голос» вокаліст Роман Руссу.

Цього вечора для вас гратимуть: Ілля Єресько — клавіші, Валентин Корнієнко — контрабас, Анатолій Шмаргун — барабани, Роман Руссу — вокал.

Квитки в касах міста та на сайті

Facebook-зустріч


Jazz Arcenal — Keith Dunn (USA).

22 липня, 20:00.

Київ, Мистецький арсенал (вул. Лаврська, 10-12).

Вперше у Києві — Кіт Данн, який вже більше 40 років виконує блюз, який своєю простотою і щирістю захоплює з першої хвилини.

Нічого зайвого, тільки губна гармоніка та голос, на якому говорить сучасний блюз.

Сьогодні Кіт очолює блюз-бенд «Keith Dunn Band», проводить майстер-класи на гармоніці, працює в якості продюсера і регулярно гастролює з The Love Gloves та The International Blues Band. Також Кіт — постійний учасник багатьох музичних фестивалів, в тому числі Всесвітнього фестивалю губної гармоніки (Німеччина), фестивалю SPAH (США) і «Коньяк-блюз» (Франція). Він виступав з багатьма відомими музикантами: Джеймсом Коттоном, Роєм Елдріджем, Великим Уолтером Хортоном і Джиммі.

22 липня харизматичний Кіт Данн виконає свій фірмовий блюз у «Мистецькому Арсеналі».

Квитки в касах міста та на сайті

Facebook-зустріч

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев