Kalush Orchestra, The Hardkiss, Onuka та інші топ-виконавці України об’єдналися в NFT проєкті «Міста-герої» на Binance NFT за підтримки фестивалю Atlas

Опубликовано 25 мая 2022 г.

Колекція ілюстрацій від провідних українських художників присвячена 12 українським містам-героям і покликана привернути увагу громадськості до завданих руйнувань від війни. 


У рамках запуску NFT проєкту «Міста-герої» на Binance NFT, Atlas, один з найбільших музичних фестивалів України, зібрав популярних українських музикантів, творчість яких символізує певне місто, на підтримку благодійної ініціативи від Binance NFT. Колекція ілюстрацій від провідних українських художників присвячена 12 українським містам-героям і покликана привернути увагу громадськості до завданих руйнувань від війни. 
 
Кожне місто-герой підтримає  зірка-амбасадор. Серед них: переможець «Євробачення 2022», гурт Kalush Orchestra, рок-гурт THE HARDKISS, «Один в каное», Monatik, ONUKA, Pianoboy, «Aнтитіла», Сергій Бабкін, Aртем Півоваров та інші. 
 
Колекцію побудовано за принципом функціональних NFT. Кожен хто придбає токен,  також отримає ексклюзивний набір мерчу з автографом від свого кумира. Колекція буде лімітованою, тобто NFT кожного міста будуть доступні лише в 5 екземплярах.
 
Ілюстрації, що лягли в основу NFT, були створені провідними художниками України. Колекцію ілюстрацій створили: Гарькавець Ірина, Хмура Володимир, Рябова Світлана, Юлія Євтух, Мисик Катерина, Горященко Катерина, Ромащенко Катерина, Коробова Дарія, Анастасія Мельникова, Литовченко Софія.
 
Кожен NFT є ексклюзивною роботою, і відображає авторське бачення митцем тих несправедливих руйнувань, яких війна завдає цим героїчним українським містам. Однак незмінним мотивом, що об’єднує всі 12 сюжетів — є надія на нашу перемогу, і повернення безтурботного щасливого життя у кожне із цих міст.
 
NFT-маркетплейс Binance пропонує відкритий майданчик для художників, творців, ентузіастів криптовалют, колекціонерів NFT і шанувальників творчості по всьому світу з найкращою ліквідністю та мінімальними комісіями. Binance NFT, що складається з двох частин, преміальних подій і торгового ринку, містить цінні предмети колекціонування та доступний торговий майданчик для всіх своїх користувачів.
 
«Зараз як ніколи важливо підтримувати Україну у будь-який можливий спосіб. Саме тому, ми з командою створюємо проєкти, які спрямовані на підтримку українців. Як в мирні часи фестиваль Atlas об’єднував різні види української та світової культури, так і в цьому проєкті, спільному з Binance, поєдналися сучасні технології NFT, популярні українські артисти та художники, а також народні мотиви які присутні в роботах. Ця колаборація в черговий раз доводить наскільки талановита та багатогранна наша нація.
 
Створення проєкту "Міста-герої" — це поєднання музики, мистецтва, новітніх технологій, і боротьби за свободу нашої країни. Ми вдячні нашим артистам за те, що вони не мовчать і взяли на себе відповідальність стати амбасадорами міст, які найбільше постраждали від російської агресії. Віримо, що зовсім скоро в кожному з цих міст ми зможемо провести концерти під мирним небом», — коментує засновник фестивалю Дмитро Сидоренко. 
 
Аукціон розпочнеться 31 травня о 12:00 (за Києвом) і триватиме 7 днів. Весь прибуток від продажу колекції буде переказано у благодійний фонд Music Saves UA на допомогу постраждалим сім’ям у відповідних містах. Підтримати ініціативу можуть усі зареєстровані користувачі Binance. 
 
Для отримання додаткової інформації відвідайте https://nft.binance.com/
Для співпраці творців і художників: nft@binance.com
 

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев