Ірена Карпа заспівала на дебютному альбомі електронного проекту Dan Alien

Опубликовано 8 июля 2019 г.

Дебютний альбом проекту Артура Данієляна.


Артур Данієлян: «Я не рвуся в авангард електроніки і не намагаюся нікого здивувати, прогинаючись під мінливу моду. Я просто створюю музику, яка мені подобається».

Досвідчений саунд-продюсер, аранжувальник, музикант і лайв-перформер Артур Данієлян постав в амплуа електронного артиста Dan Alien.

«Мрія бутлегерів» — це дебютний альбом його сольного проекту, збірник треків, що народилися з декількох років практики: студійних імпровізацій, живих виступів і довгих сесій за синтезаторами і драм-машинами. Накопичення альбому тривало всього три дні, в той час як підготовка до релізу зайняла кілька років.

Частина матеріалу Dan Alien раніше можна було почути наживо на вечірках і електронних фестивалях. Тепер же настав час для повноцінного релізу. Треки з «Bootlegger's Dream» презентувались в цікавий спосіб.

Кожен день, починаючи з 1 липня виходило по одній композиції. За сім днів вийшло сім треків. І ось сьогодні ми можемо почути вже весь альбом «Part1».

Dan Alien — далеко не перший проект Артура Данієляна. Він стояв у витоків заснування гурту Qarpa. Тому поява Ірени Карпи на треку «Angel 123» тут зовсім не випадкова.

Ірена Карпа: «Це, мабуть, була найбільш спонтанна пісня в моєму житті. Артур просто ставив свої нові треки, а я, поїдаючи черешню в студійній кухні, почала пританцьовувати і щось мугикати з повним ротом. “Слухай, а й правда, не так багато є класних танцювальних речей з українськими текстами. Отакий собі просто денс для Сен-Тропе. Набридло мені там тіматі слухати. Пішли, запишемось”. Отак і вийшов “Ангел”».

Важливо відзначити, що слухачі можуть завантажити альбом безкоштовно або ж внести будь-яку бажану суму. Всі зібрані кошти підуть на розвиток науки в Україні. Прослухати фрагменти композицій можно на Facebook та Instagram, а підтримати та завантажити весь альбом можно на Bandcamp. Подивитись лайв-відео — на Youtube.

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев