Харківський гурт Sweetly випустив дебютний EP, в якому немає жодного штучного звуку

Опубликовано 28 октября 2023 г.
Автор: Open.ua

Sweetly — прості мрійники в косухах і венсах, як і їхні слухачі. І в цьому їхня найбільша сила.


Свій дебютний EP «Конфлікти свідомості» харківський гурт Sweetly записав за «олдовим» принципом живого бенду, коли все грається тут і зараз. Кожна пісня з альбому —  грань сприйняття дійсності, а весь альбом — перетини цих граней, які конфліктують між собою. Музиканти вважають, що в часи «не таких як всі» дуже важливо бути простим, професійним, та зрозумілим. Таким і вийшов їхній перший мініальбом.

Слухати EP Sweetly «Конфлікти свідомості»: https://id.ffm.to/konflikty_svidomosti

Ретельний підхід до запису  

«Мене дуже дістав той момент, що більшість пісень, що ми чуємо, записані примітивно “в лінію”, в них одинакові звуки барабанів, завантажені з одних і тих же безкоштовних бібліотек семплів. В результаті — маємо “сучасний саунд”, де всі звучать як під копірку. 

Я хочу унікальне звучання. Некомерційне, живе. Щоб наша робота мала художню цінність. Тому для мене архіважлива концепція та підхід до самого запису»  — розповідає Станіслав Кравченко, фронтмен гурту.

Тут і зараз

Команда музикантів, що живе у симбіозі тут і зараз — це те, що дає слухачеві енергію живого концертного драйву через навушники, а не просто саундтрек для тіктоків. Тому Sweetly принципово не використовували під час запису жодного штучно створеного звуку — на альбомі тільки те, що було зіграно наживо.

8 днів роботи на легендарній харківській студії M.A.R.T.

Запис альбому також відбувався по-старомодному: жодних накопичень ідей роками, а 8 днів насиченої роботи на студії зранку до вечора. Писалися хлопці на легендарній харківській студії M.A.R.T., де також працюють  Жадан і Собаки, ТНМК, Сергій Бабкін, 5‘nizza. Вибору інструментів Sweetly теж приділили значну увагу — писалися на вінтажних гітарах Gibson Les Paul Custom, Fender Telecaster, Fender Jazz Bass та лампових підсилювачах кінця 70-х, що надало свою енергетику релізу.

Простими словами про глобальне

«Кожен день ми маємо вибирати, при тому щось глибше аніж “кава чи чай”. Ми постійно стикаємося з конфліктами, які треба свідомо розвʼязувати. Тож цей альбом — це спроба розповісти простими словами про щось дуже глобальне, до чого ми, як молодий гурт, робимо перші, але виважені кроки» — розповідають учасники Sweetly.

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев