Гурти Braii та Akine відкриватимуть концерти White Lies в Україні

Опубликовано 7 мая 2019 г.

Спеціальні гості перших виступів White Lies у Києві та Львові.


Організатори виступів White Lies в Україні, концертна агенція Happy Music Group, оголосила гурти, які гратимуть на розігріві британців.

Концерт White Lies у Києві відкриватиме гурт Braii, столичний колектив на чолі з Оксаною Бризгаловою.

Звучання Braii об'єднує нотки пост-панку та інді-року, а на світогляд колективу вплинули гурти Joy Division, The Cure, The Velvet Underground, а також Патті Сміт.

У 2018 році Braii випустили на вінілі свій дебютний EP «City of Nothing», взяли участь у BUSH Showcase у Будапешті, відіграли концерти в Польщі, Чехії, Словаччині, Угорщині та Україні.

Зараз Braii готують новий LP «A Girl Who Wasn't There», що вийде восени 2019 року, а також новий, більший тур, що включає в себе Німеччину, Австрію, Францію та Іспанію.

Послухати Braii можна за посиланням, а наживо — 29 вересня в столичному клубі Bel étage, в один вечір з White Lies.

Квитки на концерт White Lies (+ Braii) у Києві

А спеціальним гостем концерту White Lies у Львові стане AKINE — 18-річна українка з містичним вокалом, що співає про війну, політику, вплив страху на неї та на спільноту загалом. Розумна лірика та незвичайний голос чітко відрізняють її від інших поп-виконавців.

В 2016 році співачка заявила про себе спільним треком з The Maneken «Pray For The Prey». Дебютний ЕР AKINE вийшов в 2018 році на Best Laid Plans Records UK, лейблі, що також працює з Rag'n'Bone Man та Rationale.

Об'єднавшись із електронним дуетом Wavewalkrs, в цьому році AKINE їздила в європейське турне з гуртом Bastille. Наразі проект базується в Києві та готує нові релізи.

Послухати Akine можна за посиланням, а наживо — 30 вересня у Львові, перед виходом на сцену White Lies.

Квитки на концерт White Lies (+ Akine) у Львові 

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев