Гурт актора Майкла Сі. Голла Princess Goes to the Butterfly Museum виступить Києві

Опубликовано 26 августа 2021 г.

Один із небагатьох концертів гурту в Європі. 11 грудня 2021, Bel'Etage.


 
Princess Goes to the Butterfly Museum — це супетріо із найнесподіванішими складовими. Тільки уявіть: до складу входять актор, співак та музикант Майкл Сі. Голл ("Dexter", "Six Feet Under", "Lazarus"), гітарист та клавішник Метт Кац-Боен (Blondie), а також ударник Пітер Яновіц (The Wallflowers, Morningwood).
 
Після багатьох років дружби та спільних музичних імпровізацій в 2018 році митці й створили Princess Goes to the Butterfly Museum.
 
У травні 2021 року тріо випустило свій перший повноформатний альбом "Thanks for Coming" та готується представити його на кількох ексклюзивних концертах — у томучислі й 11 грудня 2021 в Києві, на сцені клубу Bel'Etage.
 
Замислувату назву колективу придумала донька Кац-Боена, а на музичне наповнення учасників надихають зірки з різних жанрових ніш — від Nine Inch Nails та Девіда Боуї до Донни Саммер та бродвейських мюзиклів. Говорячи про мюзикли, до речі, неможливо не згадати іконічний Lazarus – одна з останніх передсмертних робіт Боуї, що містить його музику та тексти. Сюжет базований на романі Волтера Тревіса «Людина, яка впала на Землю» — в кіноекранізації головну роль виконав Боуї, а головну роль власне у мюзиклі виконав Майкл Сі. Голл.
Окрім ролі клавішника легендарного гурту Blondie Метт Кац-Боен також співпрацював з багатьма іншими: і з Boy George, і у сольних проєктах Деббі Гаррі, і з індастріал-титанами Psychic TV, і з Сінді Лопер. У 2015-2017 Кац-Боен працював над мюзиклом "Hedwig And The Angry Inch", де й познайомився з Голлом (який виконував роль Гедвіґи) та Яновіцем (у ролі барабанника Шлатко).
 
У Яновіца список колаборацій не менш вражаючий. Будучи співзасновником гурту The Wallflowers, він також грав із Наталі Мерчант, Йоко Оно, Алленом Ґінзбергом та Wilco; із Меліссою Ауф дер Маур та Дейвом Ґролом Пітер заснував Hand of Doom — триб'ют-гурт, який виконував треки Black Sabbath.
 
Кожний сингл, кліп та будь-яка робота Princess Goes to the Butterfly Museum просякнуті сміливістю, досвідом та експериментами.
 
Чого лише варте свіже психоделічне відео на трек "Nevertheless":
Можна лише уявити цю неймовірну енергію, що вирує на сцені, коли на неї виходять ці троє. Не пропустіть один із небагатьох концертів гурту в Європі. 11 грудня 2021, Bel'Etage.
 
Старт продажів квитків у ятницю, 27 серпня о 10.00 за посиланням:
 

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев