Гурт Yuko презентував спільний трек з Diplo x MO

Опубликовано 30 июля 2018 г.

«Stay Open!»


Хітовий американський музичний продюсер Diplo та данська співачка MØ разом з українським гуртом Yuko представили нову версію пісні «Stay Open».

«Stay Open» ― це глобальний проект та однойменний трек. «Залишайся відкритим», ― звертаються музиканти та запрошують до колаборації творчих людей з різних куточків світу. Завдяки новим текстам, що відображають унікальну локальну культуру, але зберігають глобальний меседж, кожен учасник проекту надасть пісні власне «фірмове» звучання. У такий спосіб виконавці діляться своїм баченням, як залишатись відкритим для більшого. «Ця пісня про те, що ми часто закриті, а важливо залишатись відкритим для нових людей та переживань», — коментує Diplo.

Apple Music

Google Play

Deezer

«Бути відкритим до нових трендів — це міксувати непоєднувані речі, які іноді неочікувано спрацьовують разом. Мені подобається вчитись і переживати досвід творення, а також спостерігати за тим, як змінюється трек і на що він перетворюється у фіналі», — доповнила MØ.

В Україні проект представить інді-гурт Yuko. Вперше в своїй історії Yuko замість переосмислення фольклорних текстів звертається до творчості української поетеси Лесі Українки. Музиканти скомпонували її вірші раннього періоду і додали власний текст.

«Участь у проекті з Diplo та MØ ― це і визнання, і виклик зробити щось нестандартне, зберігаючи свою автентичність. Завдяки цьому ми можемо цікаво заявити про Україну та дати нове життя класичній поезії. Така колаборація — прекрасний шанс це зробити», — розповіли учасники Yuko.

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев