Гурт YEYO відіграє концерт разом з учасниками Yuko та Panivalkova

Опубликовано 7 ноября 2018 г.

Київ, січень, Mezzanine.


Один з найамбіційніших українських інді-гуртів останніх років YEYO оголосив про перший сольний виступ у Києві за 2 роки.

Довгоочікувана зустріч під кодовою назвою «Живий концерт для своїх» відбудеться 25 січня 2019 року в арт-просторі Mezzanine.

«Этот концерт мы называем для “своих” не только потому, что хотим видеть тех, кто с нами на одной волне, но и разделить сцену с нашими друзьями — Стас Королев (Yuko) и Ира Кульшенко (Panivalkova) в этот вечер будут в роли наших бэк-вокалистов.

Безумная смесь, которую вы, возможно, видите первый и последний раз. Ждем вас 25 января, клуб Mezzanine», — запрошують учасники YEYO.

YEYO, 25.01.2019, Київ, Mezzanine.

Facebook-зустріч

Квитки

Перші 50 квитків по 250 грн.


Концерт у Києві відбудеться через три роки після першого божевільного синглу й кліпу YEYO «Хавьер», після якого гурт не на мить не зупинявся. В активі команди альбоми «Фрідом» и «Чоловік-Муза», не схожі один на одного «лайви» та постійний пошук й вдосконалення.

Лише за останній рік тріо презентувало кліп «Wake Up», сингли «Ballada» та «Black Fire Heart», а також заявило про себе на шоукейсах в Швеції, Канаді та Великобританії.

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев