Гурт The Neighbourhood повертається в Україну

Опубликовано 8 июля 2019 г.

Лютий 2020 року, маштабний проект «Hard To Imagine The Neighbourhood Ever Changing».


Агенція Pop Corn CA вже має конкретні плани на наступний концертний рік. Першим з них стане виступ американського рок-гурту The Neighbourhood.

Великий концерт в Києві відбудеться 4 лютого 2020 у Палаці Спорту, через 4 роки після першого «лайву» в українській столиці.

Старт продажу квитків 12 липня о 10:00.

На концерті Джессі Разрефорд та компанія покажуть, що The Neighbourhood можуть дати світові трохи більше, ніж «Sweater Weather».

В основі програми — пісні останніх років та хіти.

Нагадаємо, протягом 2017 та 2018 років The Neighbourhood займалися найбільшим та найамбіційнішим проектом у своїй кар’єрі. Спочатку вийшов міні-альбом «Hard». За ним ще один — «To Imagine». Потім — повноформатний «The Neighbourhood», а потім ще одна платівка — «Ever Changing».

Якщо скласти назви всіх релізів, то вийде «Hard To Imagine The Neighbourhood Ever Changing», що означає «Складно уявити, що The Neighbourhood взагалі колись зміняться». Концептуально та самоіронічно водночас.

«Ми якось бачились з нашим менеджером та обговорювали ситуацію в музиці, що склалася зараз. Люди не приділяють багато часу одному гурту чи жанру. Тому ми вирішили зробити щось, що затримає слухача разом із The Neighbourhood надовго», — розповідають учасники гурту.

«Hard To Imagine The Neighbourhood Ever Changing» охоплює широкий спектр жанрів.

Джессі Разерфорд: «Люди частіше за все не знають самих себе. Мене мало хвилює, що говорять інші. Зараз ми робимо зовсім іншу музику та для мене це достатньо крейзі».

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев