Гурт «Тартак» випустив альбом «АнТАРТАКтида. Частина Друга»

Опубликовано 3 декабря 2017 г.

12 новинок від ватаги Сашка Положинського.


2 грудня, в день свого 21-річчя, гурт «Тартак» презентував платівку «АнТАРТАКтида. Частина Друга». Це дев'ятий повноформатний альбом в дискографії та перший альбом команди за два роки.  

Традиційно автором усіх пісень є фронтмен колективу Олександр Положинський. Безпосередньо над музичною часиною працювали музиканти гурту «Тартак»: Антон Єгоров, Ярослав Вільчик, Дмитро Чуєв. Запис платівки проходив на двох студіях: «Play FoRest» та «ФДР». Зведенням та мастерингом займався луцький саундпродюсер Роман Сорока.

Назва альбому має частку «Частина Друга», оскільки наразі триває робота над альбомом дуетів, який буде називатися «АнТАРТАКтида. Частина Перша».

Коментує Сашко Положинський розповідає: «Чому два альбоми з однією назвою? Це заплутана історія. Ці дві платівки народжувалися, творилися, записувалися і зводилися в паралельних процесах одночасно. Я як автор пісень (не всіх 100%-во, але в кожній пісні є хоча б частина мого авторства) жив і продовжую жити ними двома одночасно.

Хоча при тому, що вони дуже різні й стилістично, і змістовно — все одно вони, на мою думку, відображають той невеличкий творчий всесвіт, який називається групою «Тартак». Власне, звідси і частково назва. Ми в жодному разі не претендуємо на гучні заяви на кшталт “ми така величезна глиба в українській музиці, як Антарктида в світовому просторі”. Ні. Просто хочеться показати себе не як щось вузькоспеціалізоване, обмежене якимись певними рамками, а як творчу одиницю, яка може існувати в дуже різних і інколи навіть протилежних проявах.

Є інший нюанс назви. Крім того, що в ній є саме слово “Тартак”, там ще закладено два імені Артура Данієляна і Антона Єгорова нашого гітариста, який фактично був саундпродюсером другої частини. Так що назва є змістовною і за формою, і за сенсом, який в неї закладений».

Придбати альбом «АнТАРТАКтида.Частина Друга» можна:

GooglePlay

iTunes

Apple Music

Spotify

Тартак

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев