Гурт Sheetel презентує альбом-історію у Києві

Опубликовано 5 декабря 2018 г.

Aрт-проект, Альбом-історія, концерт.


14 грудня київський гурт SHEETEL зіграє свій перший концерт, на якому презентує дебютний альбом «Mr.White». «Mr.White» — це альбом-історія, в центрі якого — персонаж містер Уайт, його внутрішні суперечності.

iTunes

Deezer

Spotify

«У процесі створення альбому ми зрозуміли, що історія Уайта виходить за межі конкретних треків. Щоб його зрозуміти, треба не тільки почути музику, а й знати як він виглядає, прочитати про його стосунки з людьми, відчути його емоції. Тому, ми робимо арт-проект “Mr.White”, і альбом — це хоч і головна, але лише музична частина проекту.

Крім треків будемо публікувати в соцмережах уривки цієї історії. Про минуле та теперішнє героя, його страждання, любов та дружбу. Це літературна частина. Кожен уривок буде супроводжувати спеціально створена ілюстрація. Це візуальна частина.

Концерт стане кульмінацією історії містера Уайта. Це буде своєрідний мистецький акт, яким ми фіналізуємо проект. Про те, що крім нашого виступу буде відбуватись 14 грудня в Mezzanine, ми поки не можемо сказати. Це буде несподіванкою, навіть частково для нас».

Перший уривок про містера Уайта з'явився на Facebook-сторінці гурту сьогодні.

Альбом створювали:

Антон Шитель (вокал, клавіші; попередній проект Антона Шителя — MYOPIA), Антон Аксьонов (барабани) та Руслан Вакуляк (контрабас).

Запис пройшов на столичній студії Istok, саундпроюсером виступив Олексій Кривошеєв.

Автор обкладинки — Ярослав Жук.

Підтримати арт-проект гурту SHEETEL можна придбавши квитки на концерт або зробивши donate.

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев