Гурт ONUKA виступить на фестивалі Sziget 2018

Опубликовано 4 апреля 2018 г.

Один з 30 артистів на World Music Stage.


Відомий український гурт ONUKA, який нещодавно випустив альбом «MOZAЇKA», виступить на Sziget Festival 2018 у Будапешті. Гурт стане одним із 30 артистів з усього світу в лайн-апі World Music Stage — однієї з головних сцен масштабного мультикультурного фестивалю.

Концерт на угорському фесті стане другим в історії ONUKA — команда виступала на Europe Stage фестивалю у 2015 році в якості переможця конкурсного відбору серед українських гуртів.

Sziget World Music Stage бере участь в русі «world music» з 2000 року і за цей час здобула видатний міжнародний рейтинг. На ній виступали всі найкращі представники жанру — більше 200 артистів, серед яких найбільші зірки світу від Англії до Гвінеї, від Бельгії до Сенегалу.

На сцені World Music Stage в різні роки виступали український фолк-рок гурт «Гайдамаки» і тричі — етно-хаос гурт «ДахаБраха».

Окрім ONUKA на Sziget 2018 виступить український гурт 5’NIZZA, а у травні лайн-ап Sziget доповниться переможцем нової української інді-премії APPS Music & SZIGET: Awards, заявки на яку приймаються до 8 квітня: http://sziget.apps-m.com/

Більш детально про типи квитків, кемпінгу і програму: https://szigetfestival.com/ua/

Лайн-ап World Music Stage 2018:

ONUKA
Les Negresses Vertes
Transglobal Underground feat. Natacha Atlas
LaBrass Banda
Plaza Francia Orchestra
Värttinä feat. Paleface
Pannonia Allstars Ska Orchestra
Jupiter & Okwess
Garmarna
Ifriqiyya Electrique
Besh d droM
Canzoniere Grecanico Salentino
Warsaw Village Band
Baba Zula
Szikra (Amsterdam Klezmer Band & Söndörgő)
Jewish Monkeys
Kries
El Juntacadaveres
Griot Blues
Chalaban
Anima Sound System
Bukahara
Kistehén
Hora de Joglar
Mr Žarko
Meszecsinka
Hartyga
Ladánybene 27
Mon côté punk
Zuboly

Протягом тижня 8-15 серпня музична програма Sziget 2018 буде наповнена виступами більше 100 артистів. Хедлайнерами фестивалю у Будапешті стануть Arctic Monkeys, Kendrick Lamar, Lana Del Rey, Gorillaz, Kygo, Mumford & Sons і Dua Lipa.

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев