Гурт Morcheeba презентує в Києві нову платівку «Blackest Blue»

Опубликовано 17 мая 2021 г.

Нові та улюблені пісні й історії на березі Дніпра. 


Британці Morcheeba — поза трендами, поза змінами, поза часом, як і тріп-хоп. Своїм новим альбомом «Blackest Blue» гурт укотре доводить, що здатен щоразу ніби заново винаходити свій жанр та залишатися неповторним — «ми завжди намагаємося знайти саунд, який мав би вже існувати, але ще не існує», — розмірковує співзасновник гурту Росс Годфрі.

Новий матеріал українські фани Morcheeba почують 12 вересня 2021 року на сцені ЮБК.

Пісні до нового альбому створювались минулого року й вже в грудні були готові десять пісень про сімейні та романтичні відносини та їх розпад, про любов та спорідненість.

Під час гастролей Morcheeba — це колектив із п'яти музикантів, а в студії Morcheeba — це лише Скай Едвардз і Росс, який сам грає на гітарі, на слайд-гітарі та бас-гітарі, клавішних та перкусії. Цікаво, що на карантині Скай навчилася грати на віолончелі, і Росс переконав її зіграти для альбому — тож гру Скай можна буде почути в пісні «Falling Skies».

«”Blackest Blue” — це альбом про проходження крізь найбільшу скруту і про те, як вийти з неї зміненими, але неушкодженими», — коментує гурт.

«Ми прагнули звучати, як пісня, що загубилася в 1969 році, як вкритий мороком саундтрек у стилі Морріконе... Але голос Скай звучить як солодка патока, тому ми хотіли протиставити його грубому чоловічому голосу», — згадує Росс.

Зваблений живим виступом традиційного американського фолк-гурту The Barr Brothers, Росс звернувся до їх вокаліста Бреда Барра й обмінявся з ним кількома ідеями щодо спільного треку — так з’явилася піано-балада «Say It’s Over». Вже після перших двох написаних рядків, Бред заявив «думаю, можна з упевненістю сказати, що це пісня про розставання».

Ці та інші нові історії та пісні и ми почуємо на презентації платівки «Blackest Blue» 12 вересня в Києві.

Фото: Heather Buckley

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев