Новий голос у третьому альбомі гурту MARU

Опубликовано 19 марта 2019 г.

Новий голос у третьому альбомі MARU.


Супергурт MARU, який складається з відомих музикантів, що входять до складу гуртів «Бумбокс» та «Океан Ельзи», випустив міні-альбом та оголосив про зміни в складі. З початку заснування вокалісткою MARU була джазова співачка Ольга Лукачова, з якою гурт випустив 2 студійні альбоми: «1» та «POMPIDOU».

За словами саундпродюсера та лідера MARU Дениса Дудко, вони з Ольгою зійшлися на тому, що для нового матеріалу необхідний інший вокал, і як наслідок — до гурту була запрошена нова співачка.

Отже, новою вокалісткою MARU стала Христина Храмова, учасниця проекту «Голос Країни».

«Христину я помітив дуже давно в рок кавер-бенді. Мені дуже сподобалася її свобода в співі, експресія на сцені, і коли прийшов час, у мене не було сумнівів, кого кликати. Ми не робили кастинг, ми запросили Христину, і вона погодилася », — розповів Денис Дудко.

В свіжий EP під назвою «MILLION TONES» увійшли 4 треки, три з яких англомовні і один українською мовою. У новому матеріалі яскраво виражено гітарне звучання, що з разом з експресивним голосом нової співачки робить звучання гурту більш роковим та енергійним.

Нагадаємо, що гурт MARU був створений в 2016 році як дует контрабас-вокал. Протягом 2017 року гурт розширився до шести виконавців, включаючи гітариста, двох барабанщиків і клавішника. Всі учасники – відомі музиканти, які входять до складу інших топових груп України, таких як «Бумбокс», «Океан Ельзи», що робить MARU супергуртом.

Альбом «MILLION TONES» вже доступний для прослуховування

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев