Гурт Lindemann представить новий альбом у Києві

2
Опубликовано 12 ноября 2019 г.

Буде гучно.


Анонс дня — команда Lindemann завітає до Києва в рамках турне на підтримку альбому «F & M».

Концерт скандального музичного проекту Тілля Ліндеманна (Rammstein) та Петера Тегтгрена (PAIN) відбудеться 6 березня в залі Stereo Plaza.

Організатор події — Gas Concert.

Facebook-подія

Другий альбом німецько-шведського дуету вийде 22 листопада. Турне на підтримку платівки «F&M» розпочнеться в лютому 2020 року. Гурт LINDEMANN зіграє лише 12 концертів в Європі. Тож виступ в Україні стане одним з небагатьох в розкладі спільного проекту фронтмена Rammstein та лідера Pain.

Якщо дебютний альбом LINDEMANN «Skills In Pills» містив тексти виключно англійською мовою, то майбутній альбом «F&M» представить німецькомовну лірику, у виконанні Тілля Ліндеманна, вокал якого неможливо сплутати.

Вихідною точкою  для  створення  нових пісень LINDEMANN стала співпраця Тілля Ліндемана та Гамбургського  Thalia Theater, присвячена створенню сучасної адаптації казки про Гензеля та Гретель, яка стосується тем страху, надії, бідності, канібалізму та смерті. П’ять пісень із цієї відомої п’єси доповняться шістьма новими композиціями, які і потраплять до нового лонгплею LINDEMANN «F&M».

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 2 комментария
  • Влад 12 ноября 2019 г. 19:46
    В це болото, ні Rammstein, ні Metallica ні інші адекватні не їдуть. Дякую, ЗЕбіли, ви зробили це разом! Слухайте стадіонами монатіків і подібну дурню - це ваш рівень!
  • олег 22 ноября 2019 г. 17:01
    йо..нутый ты индеец! причем тут ЗЕ? то шо наши маза факи орги хотят навариться так то их дело! нех гнать!