Гурт KALUSH дасть перший сольний концерт у Києві

Опубликовано 1 сентября 2021 г.

10.09.2021, ЮБК.


Після десятків кліпів, випуску дебютного альбому й виступів на фестивалях гурт KALUSH нарешті дасть свій перший сольний концерт у Києв. Подія відбудеться 10 вересня на ЮБК.

Самобутні артисти нової хвилі порадують своїх шанувальників хітами, які засіли в головах тисячі українців, читкою репу на фірмовому калуському сленгу та качовою музикою, яка змусить рухатися кожного.

«Всі знають, шо в нас одні з найкращих і взривних концертів, но можу вам пообіцяти, шо сольник в києві буде самим сильним нашим концертом. Де би ви не були і який наш канц ви б не дивились, пам‘ятайте, 10.09 на ЮБК буде круче!» — обіцяє Псючий Син.

Реп-гурт був заснований у 2019 році і отримав назву на честь рідного міста лідера тріо. Зимою 2021-го був випущений перший альбом «HOTIN». А найбільшу популярність гурт отримав завдяки треку «Зорі», відео на який вже має понад 8 мільйонів переглядів.

До складу гурту входить лід-MC Псючий Син, таємничий Килиммен і талановитий мультиінструменталіст Ігор Діденчук, який також відомий як учасник команди Go_A,

Придбати квитки можна за посиланням

Kalush

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев