Гурт GannaBaby презентував іронічну пісню про виживання на карантині

Опубликовано 12 апреля 2021 г.

«Квіти (Не за бабки!)».


GannaBaby інтригують перед виходом нової платівки. Нещодавно, в день народження фронтвуман Ганни Нелуп молодий столичний гурт презентував іронічну пісню «Квіти (Не за бабки!)», а сьогодні випустив не менш іронічне DIY-відео на неї.

Пандемія вдарила по культурній сфері найбільше, залишивши артистів без заробітку — із пустими кишенями та без можливості творити далі. Тож GannaBaby в іронічній манері запевняють: за бажання заробити гроші на музику можна (і треба ;) )  у будь-який спосіб. Навіть продаючи оберемки квітів автомобілістам у заторах.

«Карантин та відміна майже всіх масових заходів суттєво вплинули на життя й діяльність діячів культури. Тому питання на тему «Чим ти зараз займаєшся?», «Звідки береш гроші на життя?», «Як виживаєш?» і подібні все більше й більше привертають увагу широкого загалу. Це наша іронічна відповідь усім, хто цікавився, як виживають GannaBaby», — розповідають учасники гурту.

На відміну від кліпів «Класні лосіни» та «ЛЖБЧ», «Квіти (Не за бабки!)» — це DIY-відео в рамках плейлиста соціально-іронічних короткометражок на YouTube гурту.

Музиканти власноруч створили нове відео. Головною і, по суті, єдиною локацією відео стала квартира фронтвумен гурту Ганни та прибудинкова територія.

Цікаво, що у відео використані не живі, а паперові квіти. Адже GannaBaby пропагують своєю творчістю екоусвідомлені меседжі: сортувати сміття, долучатися до всеукраїнських прибирань у парках, не зривати живі квіти, а тим більше — конвалії, що занесені в Червону книгу України.

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев