Гурт Cigarettes After Sex вперше завітає до Києва

Опубликовано 12 марта 2018 г.

Київ, літо, Cigarettes After Sex.


Розпочнемо тиждень з нового концертого анонсу — в українській столиці вперше відіграють мрійливі американці Cigarettes After Sex.

Київ почує фірмовий ембієнт-поп Cigarettes After Sex 14 червня у клубі Atlas.

Організатор — GAS concert.

Facebook-зустріч

Сьогодні Cigarettes After Sex — це Грег Гонзалес, Ренді Міллер, Джейкоб Томски та Філіп Таббс. У такому складі команда існує вже шість років, але історія проекту розпочалась у 2008 році, коли Гонсалез сольно намагався наслідувати в саунді New Order, Erasure та раннє звучання Мадонни.

Згодом проект Cigarettes After Sex випустив декілька EP, а перша повноформатна платівка вийшла минулого року та відразу потрапила в чарти Британії, Німеччини, Франції, Бельгії, Данії, Греції та інших європейських країн. Популярність Cigarettes After Sex зростає з кожним днем — у грудні 2017 року в Берліні вони давали концерт в клубі Astra на 800 осіб, а вже в травні цього року планують зібрати престижний майданчик Columbiahalle, який вміщує 4000 місць.

Найпопулярніший сингл гурту, «Affection», зараз має 41 мільйон переглядів на YouTube.

Aтмосферність саунду доповнюють «лайви» СAS: присмерки, концертний «дим» та екран позаду музикантів, на якому крутяться проекції старих чорно-білих фільмів.

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев