Гурт «Бумбокс» записує альбом на студії «La Fabrique» у Франції

Опубликовано 1 ноября 2018 г.

Саме тут записували свої альбоми Нік Кейв, Foals та інші.


Гурт «Бумбокс» записує альбом на студії «La Fabrique» у Франції

Якщо ви слідкуєте хоча б за одним з учасників гурту «Бумбокс» в соцмережах, то знаєте, що зараз українські музиканти у Франції. Але зовсім не на відпочинку — хлопці працюють над альбомом «Таємний код» на студії «La Fabrique» у Сен-Ремі-де-Прованс, де були записані альбоми Foals «What Went Down», Morrissey «World Peace is None of Your Business», Nick Cave and the Bad Seeds «Push the Sky Away» та інші.

Запис проходить під керівництвом Hervé Le Guil — власника студії «La Fabrique», саундпродюсера, колекціонера та знавця музики, який здобув світову популярність працюючи з перерахованими вище музикантами.

Команда працює в «La Fabrique» над кількома піснями, які поки ще не мають офіційних назв. Відомо тільки, що в одній з пісень музиканти, з дозволу Саші Кольцової («Крихiтка»), використовують фрагмент пісні «Ангела як я».

Андрій Хливнюк: «Я ніколи не записувався в студіях, які накопичують матеріал з урахуванням накопичення холів. Тобто тут на кожному кроці стоять мікрофони — в кімнатах, на сходах, всюди. Коли ти граєш, вони записують все, навіть найменші відгомони звуку. І весь цей шум йде в запис. Це дуже незвично, але як звучить запис! Сподіваюся, скоро ви зможете оцінити результат. Зараз ми працюємо над двома піснями і сподіваємося до від’їзду закінчити третю. Але в альбомі не може бути трьох пісень або чотирьох пісень. Так що думаю, ми ще повернемося в “La Fabrique”».

Видану влітку спільна пісня з The Gitas «Тримай мене» можна вважати «прологом» майбтнього альбому «Бумбокс» «Таємний Код».

Звичайний день «Бумбокс» в «La Fabrique» виглядає так:

8.30 — сніданок
10.00 — початок роботи в студії
13.00 — обід
14.00-20.00 —  студійний час
20.30-22.00 —  вечеря.

Фото: Валентин Матіюк

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев