Гурт «Би-2» їде до Києва

Опубликовано 27 октября 2021 г.
Автор: Open.ua

Концертний камбек, на який чекали багато років.


Рокери «Би-2» повертаються до Києва вперше за довгих 9 років. Музиканти нарешті зберуть своїх українських шанувальників на концерті, який відбудеться на території київського ВДНГ — найбільшому відкритому майданчику столиці України.

Би-2 скучили за Україною й мають чим порадувати шанувальників: вони привезуть своє нове шоу NewBest, наймасштабніше і найбільш видовищне в історії гурту. На гостей концерту чекають захоплююча сценографія й  світлове шоу, а окрему увагу гурт традиційно приділить топовому, потужному звуку.

21 травня 2022 року музиканти відіграють свої найвідоміші пісні, а також останні хіти: «Пекло», «Депрессия»,  «Бог проклятых» и «Нам не нужен герой».  

Спеціальний гість шоу NewBest   українська співачка і піаністка Марія Чайковська. Ставши відомою в музичному світі як лауреат міжнародних класичних і джазових фортепіанних конкурсів і фестивалів, в 2011 році вона стала справжньою інтернет-сенсацією після того, як виклала в мережу кілька своїх авторських пісень. Слухачі знають пісні Чайковської за багатьма ТВ-проектами, серіалами й повнометражними кінофільмами.

Отже, Київ, ВДНГ, 21 травня 2022 року, 19.00. Музики буде багато!

Квитки

 

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев