Группа «Фіолет» выпустила новый альбом

2
Опубликовано 8 октября 2015 г.

Продолжаем день премьер на Open.ua.


Лиричные рокеры «ФІОЛЕТ» представили третий студийный альбом.

Первыми пластинку «Пісні любові на полі бою» могут услышать читатели нашего портала.

Скачать альбом в Google Play

«Зайве, мабуть, пояснювати весь символізм назви альбому — в ній відбилися наші теперішні реалії, всі наші “всупереч”, “за” і “проти”. “Пісні любові…” чи не найбільш життєствердна наша робота, наскрізний лейтмотив якої — незламна віра в краще, незалежно від того про що пісня — про стосунки двох, ностальгію за дитинством, героїв нашого часу, пошуки свого «я» під небом цієї планети чи молодість в її осяйних зблисках.

“Пісні любові…” — це роман у піснях, щира особистісна повість буремного сьогодення. Напевне, ще жодного разу в процесі роботи я не проходив такого переосмислення того, що ми робимо: чи не вперше за 6 років нашого існування рожеві окуляри спали і прийшло кінцеве розуміння того, що ми тільки наближаємося до точки на карті своєї біографії, з якої починається щось серйозне. Хочу подякувати всім людям, які долучилися до роботи над альбомом і тим, хто всі ці роки ходив на наші концерти, підтримував і любив. Все в нас буде добре!», — рассказал лидер и вокалист команды Сергей «Колос» Мартынюк.

Запись, сведение и мастеринг альбома проходили в Луцке под руководством Романа Сороки, с которым группа сотрудничала и раньше.

В рамках всеукраинского тура в поддержку альбома группа посетит Ровно (13 ноября), Винницу (14 ноября), Одессу (15 ноября), Тернополь (19 ноября), Черновцы (20 ноября), Ивано-Франковск (21 ноября), Львов (22 ноября), Сумы (27 ноября), Полтава (28 ноября), Харьков (29 ноября), Луцк (3 декабря), Киев (5 декабря).

Фіолет

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 2 комментария

Лучшие комментарии
08.10.15 14:52
5
еля
харашо!
Сталеві Серця Супер