Фотозвіт: «Electrofashion Show» Beissoul & Einius у Вільнюсі

1
Опубликовано 3 января 2018 г.
Автор: Open.ua

Унікальне шоу, нова колекція одягу та спеціальні учасники.


Наприкінці року балтійський електронний дует Beissoul & Einius провів своє наймасштабніше шоу в оригінальному поєднанні концерту і фешн-показу власної колекції.

Овації прозвучали вже на самому початку концерту, коли Beissoul вийшов на сцену у власноруч зробленій шляпі окружністю 4 метри.

Гурт відчуває абсолютну свободу створювати щось унікальне, те, чого немає більше ні у кого, чим і викликає зацікавленість та ажіотаж.

Вечір в Compensa Concert Hall у Вільнюсі розпочався словами: «Отже, ми починаємо. Дякуємо за те, що ви з нами, а ми з вами. За свободу, творчість і можливість робити те, що ми хочемо!»

Також Beissoul танцював у черевиках з високим підйомом, ніби на підборах, які зробили його довгоногим двометровим танцівником.

Під час «Electrofashion Show» на сцені було вже три музиканта — до дуету приєднався ударник з Лондона.

Феєричний трек «Red Baron» з акробатами, гіпнотична, пригодницька електроніка, космічний віжуал і нові, ще ніде до цього не представлені пісні, викликали тривалі аплодисменти протягом всього двогодинного концерту.

Важливою частиною вечора стала презентація нової авангардної колекції одягу B&E «The Power Of Being An Alien»: 20 унікальних костюмів ручної роботи. Учасником electrofashion-вистави став і Реван Палюх, пів-фіналіст проекту «Топ-модель по-українськи».

Eлектроніка Beissoul & Einius і сміливі образи надихають ігнорувати стереотипи й мислити творчо.

«Electrofashion Show» стало обличчям особливого стилю, який створюють B&E, авангардного руху музики і моди, одою людині, її фантазії і свободі.

Фото: Kipras Štreimikis, Rytis Šeškaitis, Mantas Repečka, Dainius Dambrauskas

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 1 комментарий
  • Kira 9 января 2018 г. 14:04
    Ждем теперь в Киеве