Дует Beissoul & Einius створив кліп у співпраці з авторами масок Slipknot, Korn та інших

Опубликовано 4 сентября 2018 г.

Нова спільна робота литовців з українським арт-генієм техноромантизму Bob Basset.


Литовський electrofashion-дует Beissoul & Einius спільно з відомою у світі унікальною українською арт-студією Bob Basset створили відео на новий сингл «Rooftop». Колаборація фешн-ікон електронної сцени і арт-генія техноромантизму проявилася в характерних масках Bob Basset, які і стали ключовою частиною сюжету.

Кліп «Rooftop» — про випадкових свідків ілюзорного світу, в якому вони опиняються одного вечора під впливом дивних музичних вібрацій. Атмосфера вишуканого готелю, пошук відповідей і світ, який неможливо побачити, тільки відчути. Режисером відео виступив Юстас Раманаускас, автор короткометражного фільму Beissoul & Einius «LION», відзначеного номінацією на британську премію UMA Awards.

Кліп «Rooftop» став вже другою колаборацією Beissoul & Einius та Bob Basset. Маски Bob Basset вперше прилетіли до Литви у 2016 році для зйомок з Дмитром Коміссаренко іншопланетної фото-історії «Visitors», яка вийшла в журналі «DESIGN SCENE». З тієї зимової опен-ейр фотосесії і почалася спільна робота на відстані. Зустріч Beissoul & Einius із співзасновником, ідейним творцем студії, який також є обличчям бренду Bob Basset Сергієм Петровим відбулася в Харкові вже у цьому році, куди B&E приїхали виступати з ісландцями GusGus.

Beissoul & Einius: «Bob Basset — один із найнезвичайніх людей, з якими ми знайомі. Його пристрасть до творчості, майстерність і фантазія, бажання творити і дивуватися — дуже потужна рушійна сила. Такі зустрічі і колаборації з геніальними і знаковими особистостями, майстрами, творцями ще раз доводять, що ми на правильному шляху».

Сергій Петров: «Ми беремо ресурси цього світу, звичайні матеріали і робимо з них щось нове, незвичайне, що могло б існувати в іншому всесвіті».

Після шоу на одному з п’яти найбільших фестивалів у світі — Sziget Festival — і з виходом кліпу «Rooftop» Beissoul & Einius завершують запис нового, третього повноформатного альбому, реліз якого відбудеться навесні 2019 року.

Маски з кліпу Beissoul & Einius «Rooftop» можна буде побачити на виставці Bob Basset і Гамлета Зінковського «Предмети», яка відкриється 14 вересня в Центрі сучасного мистецтва «ЄрміловЦентр» у Харкові.


Bob Basset — один із найвідоміших у світі арт-майстрів, який працює з Slipknot (маски для Сіда Вілсона), Korn (клавішник Зак Бейрд використовував маску коня ), Otep, Авріл Лавін, Будинком моди Givenchy та іншими. Роботи студії представлені в «New York Times Fashion», «VICE UK», «Bizarre», на різних світових виставках і показах від Парижа до Нью-Йорка, від Лондона до Пекіна. Їх можна побачити у фільмах «Metallica: Крізь неможливе» та «Паралелі» кінокомпанії Рідлі Скотта RSA Films. Засновник жанру стімпанк і кіберпанк, американський письменник-фантаст Вільям Гібсон, вважає маски Bob Basset найкращим прикладом роботи з усього, баченого їм у цьому жанрі. Студія Bob Basset працює у Харкові, створюючи арт-об'єкти у стилі техноромантизм і входить до списку 9 українських дизайнерів, які роблять fashion-революцію в Україні за версією «Vogue International».           

Сід Вілсон (Slipknot) у масці Bob Basset

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев