DREZDEN випустив новий альбом та оголосив перший тур

Опубликовано 3 декабря 2019 г.

Інша сторона Сергія Міхалка.


DREZDEN — це еклектичний сплав The Cure, Wolfsheim і Олексія Вишні. Це переосмислення музики «Нової хвилі» і «Neue Deutsche Welle» через 40 років.

Через рік після дебютного альбому проект Сергія Міхалка DREZDEN представив свій другий альбом.

У альбом «ЭДЕЛЬВЕЙС» потрапило 11 пісень. Зведенням і мастерингом альбому займався Віталій Телезін, а запис альбому проходив на його київській студії «211». Перегляди кліпу на титульний трек «Эдельвейс» наближаються до позначки в два мільйони на YouTube.

У альбомі «Эдельвейс» Сергій Міхалок продовжує традиції дебютного альбому: філософські тексти пісень наповнені грою слів, таємні сенси яких доведеться розгадувати слухачам. Разом із Сергієм Михалком у записі альбому брали участь Павло Міхалок (клавіші), Алесь-Франтішек Мишкевич (бас), Денис Шуров (барабани) і Павло Величко (гітара).

Саме таким складом DREZDEN в​ирушить і в перший концертний тур. 19 січня 2020 року, в день народження Сергія Міхалка, презентація концертної програми відбудеться у Львові (Picasso), після чого колектив виступить в Мінську (23 лютого, Falcon Club), Києві (28 лютого, Bel’Etage) та Харкові (13 березня, (Арт-Завод Механіка).

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев