«Чекаєш»: нова пісня від MOLFAR, яка написана на фронті

Опубликовано 15 февраля 2024 г.
Автор: Open.ua

Пісня про надію на світле майбутнє, коли солдат зможе повернутися з фронту до своєї коханої людини.


Співак MOLFAR випустив нову чуттєву пісню «Чекаєш», яка є першим релізом артиста за останні два роки. Автор хітових треків «Алхімія» та «Mandragora» ще у 2022 році мав намір випустити дебютний альбом, але на заваді стала велика війна.

З перших днів повномасштабного вторгнення MOLFAR пішов боронити Україну від військової агресії держави-терориста росії. Спочатку у складі територіальної оборони, а згодом і у Збройних Силах України, де разом зі своїми побратимами виконував бойові завдання на сході та півдні країни.

«Чекаєш» була написана музикантом ще в перші місяці повномасштабного вторгнення прямо на фронті. Раніше співак викладав у своїх соціальних мережах акустичне виконання «Чекаєш» під гітару з передової. Під час недовготривалих відпусток MOLFAR робив аранжування та записувався у студії.

Таким чином, робота над записом пісні тривала майже два роки.

Композиція присвячена коханій дівчині артиста. Як і тисячі інших українських пар, вони зараз позбавлені можливості бути разом. Ось як сам MOLFAR прокоментував свою нову композицію «Чекаєш»: «“ЧЕКАЄШ” — це пісня про кохання, яке крізь відстань відчуваєш. І навіть гуркіт гусеничних кілометрів на понтоннім мості, не спинить ту любов, яка долає простір! Ми ДЯКУЄМО всім, хто вдома нас чекає, бо завжди біля себе поруч серце їх тут відчуває! Це пісня про любов, яка алегорично, говорить вам – чекайте, вірте, все у вас буде ФАНТАСТИЧНО!»

MOLFAR до сьогодні продовжує нести службу у лавах Збройних Сил України, але не припиняє працювати над новою музикою та писати пісні.

MOLFAR

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев