Caribbean Club презентує вар’єте «Рояль»

Опубликовано 26 сентября 2019 г.

 

Нова культурна традиція Києва.


З 25 жовтня у Києві стартує нове відверте та вишукане шоу для дорослих — вар’єте “Рояль” (21+). Вимогливий глядач зможе чи не вперше в Україні оцінити аналог легендарних паризьких кабаре.

Зручне крісло, містична напівтемрява, атмосфера класичних вар’єте початку ХХ століття… Саме так буде розпочинатися шоу “Рояль” — «dinner show», яке планує стати новою культурною традицією Києва.  

Також шоу “Рояль” — це перформанс-провокація; жива і відверта гра з вигадливим сюжетом, яка перетворюється в новий та неповторний твір.

Музичним продюсером шоу виступив знаний український музикант та композитор Олексій Боголюбов, відомий своїм особливим відчуттям музики та нестандартним підходом.

«Коли мені розповіли ідею шоу, мені стало цікаво втілити її. Після майже чотирьох місяців роботи над проектом, вийшла емоційна історія навколо мого кращого друга — Роялю, створена нестандартними аранжуваннями. Деякі пісні можуть прозвучати для глядачів дуже незвично, деякі так, ніби-то такими були і завжди. Загалом все, що почує глядач — це моє бачення улюблених усіма пісень», — розповів Олексій Боголюбов.

Хореографами-постановниками шоу стали відомі українські танцівниці, керівники балету NC-17 Showballet та засновники школи танцю «Twist» — Анна Паламарчук та Катерина Тришина, а також хореограф та солістка балету NC-17 Showballet — Світлана Черниш.

Катерина Тришина: «Вар’єте “Рояль” — це експеримент. Танцювальна експресія в поєднання з живим звучанням рояля і професійними вокалістами. Ми готуємо для гостей неймовірне шоу, яскраві костюми та приголомшливу атмосферу».

Найближчі покази вар’єте «Рояль» відбудуться: 25 жовтня; 9, 16, 22 і 29 листопада; 9 і 13 грудня.

Купити квитки на шоу можна на сайті

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев