BrainStorm, «Вагоновожатые», «Нудли» відіграють на Дні Народженні Джека у Києві

Опубликовано 4 сентября 2018 г.

28 вересня, Stereo Plaza.


У Києві відбудеться великий традиційний концерт «День Народження Джека». Цього року учасниками вечора стануть дві українські, а також одна латвійска команда.

Ведучий – Женя Галич.

Brainstorm

Улюблені київською публікою латвійці повертаються в столицю. Brainstorm вже давно без пояснень збирає аншлаги. Причина проста — йдучи на концерт, ти маєш впевненіть що гурт під керівництвом фронтмена Ренарса Кауперса влиє у твої вуха мегатонни відбірного поп-року.«Вагоновожатые»

Мабуть, найяскравіша жива група України. На первісні електронні ритми і бронебійні барабани накладається потік думок Антона Слепакова, який чіпляє за живе. За це «Вагоновожатых» і люблять. Концертна енергетика групи змушує ловити момент і вриватися, а тексти Слепакова — думати.


«Нудли»

Спільний проект двох різних за духом музикантів з'явився раптово в 2009 році, і з тих пір так само випадково вистрілює концертами. На гітарі — Женя Галич, фронтмен O.Torvald. За рими відповідає Андрій Гуневський, репер з Полтави. Тут ліричні пісні є сусідами з анархічно-іронічними текстами, а речитатив Андрія змінюється вокалом Жені.

Квитки

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев