Atlas Weekend та проект BAZA запустили відбір молодих артистів

Опубликовано 22 декабря 2021 г.

Ваш шанс виступити на AW 2022.


У 2022 році молоді музиканти зможуть виступити на сцені фестивалю Atlas Weekend, взявши участь у проекті BAZA.

Відбір музикантів буде відбуватися у декілька етапів.

Перший етап:
Артист заповнює форму за посиланням: https://cutt.ly/2TvXxQw. Серед усіх анкет організатори проекту BAZA обирають найкращих та запрошують виступити у Barbara Bar. Під час виступу ведеться відео- та аудіозапис, тож кожен з учасників отримає професійне live-відео концерту.

Другий етап:

У червні лідери українського музичного ринку (амбассадори Atlas Weekend та друзі проекту BAZA), представники ВАМП та медійних майданчиків оберуть переможців конкурсу, а додаткове призове місце буде надано за результатами голосування глядачів. Серед призів, які зможуть отримати молоді артисти: зйомка кліпу, записи альбомів, депозити на придбання музичного обладнання. Головною нагородою стане виступ на сцені фестивалю Atlas Weekend.

Проект BAZA заснований Всеукраїнською Асоціацією Музичних Подій (ВАМП), в партнерстві з лідерами музичного ринку України та найбільшим фестивалем східної Європи – Atlas Weekend. 

Починаючи з листопада, на сцені Barbara Bar щотижня відбуваються концерти молодих гуртів. Також в клубі Atlas заплановані джем-сейшени з запрошеними зірками та в колаборації з музичними лейблами. Найближчі анонси можна відслідковувати на офіційних сторінках проекту у соціальних мережах.

Instagram BAZA: https://www.instagram.com/baza.community/

Для додаткової інформації про конкурс звертайтеся за адресою: baza.kyiv.2021@gmail.com 

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев