Atlas Weekend Days 2020: #небудеалебуде

Опубликовано 3 июля 2020 г.

Онлайн та оффлайн події в дні проведення фестивалю.


В кінці квітня організатори фестивалю Atlas Weekend оголосили про події на 2021 рік, бо пандемія COVID-19 не дала ніяких шансів для проведення масових заходів цього року. Аби хоч якось підбадьорити своїх фанів, які цінують AW за атмосферу та емоції, команда Atlas Weekend оголосила про спеціальний музичний тиждень — Atlas Weekend Days. З 7 по 12 липня на нас чекає багато онлайн та офлайн активностей у дні цьогорічного фестивалю.

Шукайте, слухайте та дивіться нас тут:

7 липня —  Atlas Weekend.Радіоверсія: Бумбокс та Alyona Alyona з live-концертом на Хіт ФМ

8 липня —  Atlas Weekend Просто.Live

9 липня — Atlas Weekend Days DjFm Stage

10  липня — Atlas Weekend Virtual stage

11 липня — Космічний Weekend на М1

12 липня — Диванне шоу Atlas Memories на MEGOGO Live

Також організатори закликають шукати Atlas Weekend на вулицях столиці, а щоб отримати подарунки треба буде слідкувати за оновленнями на офіційних сторінках фестивалю в соціальних мережах.

Нагадаємо, фестиваль Atlas Weekend мав відбутись вп’яте на ВДНГ з 7 по 12 липня 2020 року. Через пандемію COVID-19 подію перенесли на 2021 рік. Atlas Weekend перенесено дзеркально на другий тиждень липня (з 6 по 11 липня 2021 року на ВДНГ). Вже підтвердили свою участь на фестивалі в 2021 році: Twenty One Pilots, alt-J, Guano Apes, Metronomy та Alma. Організатори обіцяють зберегти максимальну кількість вже анонсованого лайн-апу.

 

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев