Анонс. Faine Misto 2021: Файні люди, Свобода, Me and That Man та інші

Опубликовано 13 июля 2021 г.

Тернопільський іподром, 28.07-1.08.


 

В це поки що складно повірити, але фестивальне життя потроху повертається до нас, і навіть набирає обертів. Наступна зупинка — фестиваль Faine Misto, який традиційно відбудеться на території Тернопільського іподрому. 

 

“Файне місто” за 8 років існування встигло з формату маленького локального тернопільського рок-фесту перетворитися на масштабну музично-розважальну подію з власним самоврядуванням, конституцією, релігією, паспортами і навіть РАЦСом. Це таке собі тимчасове місто, яке у 2019 році налічувало понад 18 тисяч тимчасових мешканців.

При вході у місто кожен мешканець отримає паспорт Файної Людини, який зможе зареєструвати, звернувшись у місцевий РАЦС на фестивалі. Тут навіть можна одружитися, тобто легалізувати свій сімейний стан незалежно від раси, віросповідання, статі, освіти та кольору волосся. Щоб можна було повністю відмежуватись від реальності на дні фесту, на території фестивалю діє власна Конституція, а також є Ратуша головний виконавчий орган, куди всі охочі вносять свої пропозиції щодо покращення життя у файному місті. Щоб повністю зануритися у фестивальну атмосферу та відпочити від буденності, пропонуємо жити у наметовому містечку — про нього за роки існування “Файного” вже ходять легенди. 

Щодо музики — в цьому році вона, попри пандемічні обмеження, буде досить різноманітною. Хоча Fever 333, які повинні були хедлайнити фест ще з 2020 року, все-таки не зможуть приїхати на фестиваль з США, можна буде відірватися під The Hardkiss, Me and That Man, Stoned Jesus, 5’nizza, O.Torvald, Друга Ріка, Batushka, The Unsleeping, Anacondaz та інших. Але це не тільки рай для любителів року та драйву: почиллити можна буде під Latexfauna, посумувати — на Один в каное та Vivienne Mort, потанцювати — під Go-A, а ще вірватися, як у старі добрі часи, під Курган & Агрегат і не тільки. 

 

Кожна сцена в цьому році буде знаходитись у своєму мікрорайоні: Main Stage в Старому Місті, Dark Stage в Промзоні, Light Stage в Чайна Тауні, а також буде реггі-сцена, Beach Stage на пляжі, басейни, лаунж-зона, спорт-зона, атракціони, парк, вулична їжа, безплатний і платний кемпінг, кінотеатр, літературна сцена, лекторії та навіть салон краси. 

 

Встигніть заскочити у вагон фестивального літа — фестиваль відбуватиметься з 28 липня по 1 серпня, квитки на різну кількість днів, з кемпінгом та без, ще є у продажу

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев