Alyona alyona виступить на фестивалі Sziget у Будапешті

Опубликовано 1 мая 2019 г.

«Пушка» в Угорщині.


Організатори угорського Sziget, одного з найбільших фестивалів світу, оголосили ім’я нового учасника — alyona alyona.

Надія українського хіп-хопу виступить у перший день фестивалю, 7 серпня, в лайн-апі сцени Petőfi Radio x VOLT Stage, яка донедавна приймала переважно угорських артистів. Цього ж року окрім alyona alyona та гуртів з Угорщини на ній зіграють артисти з Бельгії, Великобританії, Ірану, Нідерландів, Ізраїлю, США, Франції, Гани, Тайланду і Австралії.

Окрім alyona alyona на Sziget цього літа від України виступить Іван Дорн (11 серпня) та лауреат премії APPS Music & SZIGET: Awards 2019.

У минулі роки на Sziget виступали українці ONUKA, 5’nizza, ДахаБраха, ТНМК, Brunettes Shoot Blondes, Kadnay та інші відомі та молоді українські артисти.

Приймаючи 500 тисяч фанів з більш ніж 100 країн щороку, Sziget поширює ідею «Love Revolution», святкує і несе любов, прийняття, толерантність і свободу у серці Будапешта і за його межами. Sziget поєднує музичну програму з театром, цирком, інсталяціями, перформансами і артом. Розташований у Будапешті на острові Обуда Sziget сформував навколо себе спільноту, яка створила справжній «Острів Свободи». 27-й Sziget з хедлайнерами Ed Sheeran, Florence + The Machine, Foo Fighters, The 1975, Post Malone, Twenty One Pilots, Martin Garrix і The National стане найбільшим і найкращим за всі роки.

Sziget повертається 7-13 серпня. Вартість квитків зростає 9 травня.

Повний лайн-ап, розклад сцен, квитки та інші деталі про Sziget шукайте на szigetfestival.com/ua/.

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев