ATLAS UNITED 2024 у Києві: 3 дні, 6 сцен, збір на наземні та повітряні дрони на ЗСУ

Опубликовано 28 мая 2024 г.

«Перетворюй свій час на користь та долучайся до великого збору в 100 млн. гривень для ЗСУ!»


Організатори наймасштабнішого українського фестивалю Atlas Weekend оголосили про проведеня фестивалю в черговому новому форматі. Новою локацією стане столичний Blockbuster Mall, де буде шість сцен, частина з яких буде розміщена в укритті, на паркінгу.

Вже оголошені дати, 12–14 липня, та перші учасники. Згодом організатори повідомлять імена інших учасників, в тому числі іноземних. Також буде можливість обміняти квитки, придбані на один з попередніх фестивалів,

збираємо фестивальників разом після трирічної перерви, щоб допомогти ЗСУ!

12–14 липня

Blockbuster Mall, проспект Степана Бандери, 36

Квитки: https://monobank.ua/atlas

Atlas Weekend:

«Наша мета — разом з партнерами фестивалю зібрати мінімум 100 мільйонів гривень. Частина коштів буде направлена на придбання роботів через фандрейзингову платформу UNITED24, а інша — на забезпечення дронами ЗСУ, зокрема на харківському напрямку.

Долучитися до збору можна також онлайн донатом на будь-яку суму: https://send.monobank.ua/jar/7sxLu1LFW7

Ми підготували 6 сцен, на яких виступлять топові музиканти: Бумбокс, Жадан і Собаки, Artem Pivovarov, БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ, Vladimir Dantes, КУРГАН і AGREGAT, Друга Ріка - Druga Rika, LATEXFAUNA, Verka Serduchka.ART з ексклюзивною премʼєрою українськомовної програми та світові артисти, які вперше після початку повномасштабного вторгнення дадуть концерти в Україні, щоб долучитися до масштабного збору!

Окрім музичної частини, в програмі також «Підпільний стендап». Серед зірок: Василий Байдак, Настя Зухвала, Свят Загайкевич, Сергій Чирков, Світлана Немонежина, Женя Коротков та багато інших.

Цьогоріч Monobank разом з ATLAS UNITED 2024 вперше відкриє продаж квитків на захід у застосунку. 15% з кожного квитка буде перераховано на загальний збір на дрони.

Квитки на фестивалі, які мали відбутися в минулі роки, але через повномасштабне вторгнення були перенесені, дійсні цьогоріч. Окрім цього, ATLAS UNITED 2024 зможуть відвідати абсолютно безкоштовно 6 000 осіб з інвалідністю, для яких буде побудований спеціальний сектор з подіумом.

Безпека — наш пріоритет, тож у випадку повітряної тривоги на локації діятиме найбільше сертифіковане ДСНС укриття країни, яке зможе вмістити всіх відвідувачів події.

Ми знаємо, що музика здатна не лише підтримувати морально, а й обʼєднувати заради важливих справ. Тож кличемо усіх фестивальників зустрітися після довгої перерви і разом допомогти війську!»

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев