5 фактів про новий міні-альбом INDT «On Cloud 9»

1
Опубликовано 9 апреля 2019 г.

Столичний інді-квінтет INDT продовжує експерименти в новому релізі «On Cloud 9». Чотири пісні, чотири запрошені музиканти з чотирьох різних міст світу. Нова українська музика на Open.ua.


1. Новий міні-альбом — новий експеримент гурту

Кожна з чотирьох пісень релізу — фічерінг з запрошеним хіп-хоп артистом. Музична географія досить незвична — Мельбурн, Нью-Йорк, Лос-Анджелес та Київ. Тож INDT продовжують ідею свого торішнього синглу «Barcelona», записаного в колаборації з репером Wavy Dem, але виводять цю ідею на новий рівень.


2. Суть концепту нового релізу — в його назві

«Коли два артисти з різних кінців планети створюють разом щось круте – я на сьомому небі від щастя! Американці називають цей стан виразом “On Cloud 9”», — розповідає Данило Богданенко, фронтмен INDT.


3. INDT слідкує за трендами

Команда намагається тримати руку на пульсі поточних трендів, в нових піснях є натяки на творчість The Internet, Tom Misch, Mayer Hawthorne та інших.

Данило Богданенко: «У нашому новому релізі INDT об’єднали різні міста та країни, створюючи загальний музичний вайб між ними. Забуті усіма джазові композиції, унікальний саунд групи і самобутні хіп-хоп артисти з різних країн склалися в загальну картинку — рівно так, як ми і задумували».


4. Основний меседж нового міні-альбому INDT «On Cloud 9»

«Ці пісні розповідають нам про прості речі, які знає кожен з нас. Як важливо ловити кайф від того, що ти дійсно любиш. Вони для тих, хто знає куди йде. Для тих, хто на сьомому небі вже зараз», — кажуть музиканти.


5. Де можна почути новий реліз INDT наживо

Вже 14 квітня INDT презентують новий матеріал наживо на шоукейсі від агенції «Много Воды» в рамках Kyiv Music Days в Ballpark на НСК «Олімпійський». Ідеолог агенції Саша Варениця називає гурт «одним із головних відкриттів 2019 року».


Слухати ЕР:

Apple Music

Deezer

YouTube Music

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 1 комментарий
  • Art 9 апреля 2019 г. 14:05
    эксперименты эт канеш хорошо

    но...

    прошлый альбом был супер,

    а это.. нуу рэп как рэп, коего выходит валом