3 факти про новий проект Ofliyan

Опубликовано 26 ноября 2019 г.

Східні мотиви, грув та відверті тексти.

 


Зміни та східне коріння

Ofliyan — це новий арт-проект гурту YEYO. Його ідеологи Катерина Офліян та Ігор Бірюченко вже звикли кожні кілька років повністю змінювати форму існування. Цього разу музиканти вирішили проявити свої вірменсько-циганське коріння і додати в музику трохи магії дудука і перкусії. Стильний саунд дуету залишився, але до музики Ofliyan додалось трохи східності.

Костюми від Лесі Патоки

Костюми Ofliyan — це окреме мистецтво. За візуальну частину проекту Ofliyan відповідає Леся Патока, відома своїми неповторними візуальними рішеннями для таких українських артистів, як Onuka, Jamala, Latexfauna, Panivalkova і безлічі інших.

«Я щиро вірю в успіх Ofliyan. Тому що у них горять очі. Вони готові на все і навіть трішки більше! Це класне почуття, якого немає у багатьох артистів з великими бюджетами.

Пісню “Prince” я заслухала до дірок. Я ставила її на студії, подругам, всім. Це якийсь розрив!

В образи мені хотілося вплести схід. Тонко і смачно. Щоб музикантів хотілося розглядати, щоб образи чіпляли і в той же час не були схожі ні на що серед усього музичного простору. Ми наснимали так багато краси... Впевнена, нам буде, чим вас здивувати».

Перший «Prince»

Першим синглом Ofliyan стала пісня «Prince». Це красивий і відвертий трек про втрату орієнтирів, розчарування і любові. У представленні Ofliyan Принц  — це той, у чиїх руках наше серце. Неважливо в джинсах або в рваній футболці, в наших очах він завжди з короною.

Сингл вийшов на лейблі Masterskaya, де також вийде й EP.

Слухати трек на усіх цифрових платформах: https://band.link/q9Rhs

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев