3 факти про новий EP гурту Hidden Element

Опубликовано 7 апреля 2020 г.

Власний лейбл, самоізоляційна презентація та інші деталі нового релізу українського електронного проекту.


 
1. Дует Hidden Element — це українські музиканти Ігор Кириленко та Ніл Тарасов. Свіжий EP «Comparisons» став першим повноцінним релізом гурту після EP «Quiet Steps» (2018). Окрім п'яти оригінальних треків Hidden Element до міньйону також потрапив ремікс від норвезького продюсера Андре Браттена.  
 

2. Напередодні виходу EP дует представив два сингли — «Sound Of» та «Rplctr9». Сингли, як і EP «Comparisons», вийшли на власному лейблі Hidden Element.

Лейбл називається Thousand Kisses Place (1000xxplace) і створений учасниками гурту разом із Сергієм Вовком (Kyiv Academy of Media Arts) та Юрієм Каленюком (Vinyla.com). 

3. З 3 квітня «Comparisons» EP доступний на всіх провідних сервісах планети. Вінілова версія EP вийде згодом, але її вже можна замовити на juno.co.uk та столичному рекорд сторі vinyla.com.

За добу до офіційного виходу на Youtube-каналі лейблу Thousand Kisses Place відбулась оригінальна презентація міньйону — саундтреком до самоізоляційних відео друзів та фанів гурту стали композиції EP «Comparisons».   

 

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев