5 причин побачити Beissoul & Einius на Hedonism Sunset Live у Києві

Опубликовано 19 августа 2019 г.
Автор: Open.ua

Серія концертів опен-ейр від організаторів фестивалю Hedonism все літо радувала столичну публіку артистами з різних точок планети. На завершення насиченого сезону, у п’ятницю, 23 серпня, відбудеться концерт улюблених в Україні литовців — Beissoul & Einius.

Beissoul & Einius (LT) / 23.08 / Hedonism Sunset Live

Харизматичний electrofashion-дует, який нещодавно виступив з масштабним сольним концертом і фешн-шоу в найбільшому концерт-холі Литви Siemens Arena, їде на затишну сцену ЮБК. Чому варто не проґавити один із останніх концертів Hedonism Sunset Live — колоритних гостей з берега Балтійського моря, які легко підкорюють і стадіон, і камерний клуб з вибагливими критиками — залюбки розповідаємо нижче.


Особливий виступ на березі Дніпра

Милуватися заходом сонця під живу музику — вже пропозиція безвідмовна, тим більше в літні дні на березі Дніпра. Тому для київських фанів дуету, які звикли бачити B&E на сценах концерт-холів, це буде особливий концерт — свіже повітря, камерна сцена ЮБК і близькість до артистів як ніколи. В кількох кроках від річки та на відстані руки від екстраординарних литовців їхні ліричні треки неодмінно набудуть особливого значення.


Музика та фешн на одній сцені

Часто костюми Beissoul просто підривають мозок. У поєднанні з пластикою і вокалом — це ціле іншопланетне вторгнення. І навіть якщо він обирає легкий літній образ, це буде настільки звабливо і органічно, що очей не відірвати. Виступ Beissoul & Einius на Hedonism Sunset Live — ідеальна можливість роздивитися зблизька один із костюмів «фешн-ікони електронної сцени», створений його власними руками.


«Небесне море»

5 років тому у Beissoul & Einius вийшла пісня, яку відтоді співає хором кожен зал в Україні і кожне музичне серце. На Hedonism Sunset Live ви станете частиною хору під україномовну пісню «Як ти й сказав» і попливете у «небесне море» під фірмові хвилясті рухи. Ми вже були на концертах дуету і можемо з впевненістю сказати, що цей знаковий момент ще довго виринатиме у ваших спогадах, як і ключова фраза цього ліричного шедевру: «Світло, що ти вклав, здолає зло».


Фірмові танці Beissoul

«Можна безкінечно дивитися на 3 речі: як горить вогонь, як тече вода і як танцює Beissoul» — впевнені прихильники Beissoul & Einius.  Дійсно, де не з’являється дует, тільки й мови про те як рухається соліст. Згадати лише танцювальний хіт «Red Baron», під який Beissoul інколи виходить у натовп, щоб виконати її найпалкіший денс-момент разом із фанами. Якщо ви мрієте зтанцювати з Beissoul, зверніть увагу, що цього разу довго спускатися зі сцени не доведеться і шанс, що він таки зробить це на ЮБК — як ніколи великий!


Улюблені пісні та сюрпризи

Навесні гурт видав новий альбом «White Crow», презентувавши його у Києві. Та навіть якщо ви вже почули свіжу музику наживо, залиште для себе місце для здивувань. Beissoul & Einius увесь час перебувають в процесі створення: музики, образів, шоу. Тому як мало часу не минуло б від останнього релізу, на лайвах B&E завжди є шанс одними із перших почути абсолютно нові пісні, написані ще вчора.

Крім того, приємний екстатичний шок від поєднання музики, яку ви полюбили у записі, і лайву на сцені — одна з особливостей концерту багатоликого дуету. Відчуйте це на власному досвіді на Hedonism Sunset Live і пізнайте всю магію Beissoul & Einius до кінця.

Фото: Yuriy Yatskulich, Dmitry Komissarenko, Mazylis Media, We Belong in Photos

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев