Вийшов кліп на пісню Джамали «Сила», що стала саундтреком до фільму «Смак свободи»

Опубликовано 6 марта 2024 г.
Автор: Open.ua
 
У відео використані кадри зі стрічки, що підкреслюють основну ідею: треба сміливо йти за мрією та шукати власний голос, не боячись перешкод. 

 

У мережі з’явився кліп на пісню «Сила» української співачки Джамали. Трек став піснею-настроєм романтичної комедії «Смак свободи», адже він говорить про ті ж цінності: віру у власні сили та дива, що трапляються, якщо наполегливо йти до мрії. 

Джамала також знялася у фільмі в камео, зігравши саму себе, і в кліпі можна побачити кадри за її участю. Саме відео розкриває історію головної героїні «Смаку свободи» — Варі (у виконанні акторки та блогерки Ірини Кудашової) - яка прагне стати шеф-кухарем і тому вирушає до Львова. Дорогою до омріяної мети на неї чекає чимало перешкод, але магічна знахідка — книжка легенди української кулінарії пані Ольги Франко (акторка Ірма Вітовська) — допомагає дівчині їх подолати, здобути роботу мрії та знайти справжнє кохання. «Інколи дуже важко серед сотні голосів почути себе, свої справжні бажання та ризикнути» — говорить у фільмі Варвара.  

«У розпал пандемії я сиділа вдома. Тоді здавалося, що гірше і бути не може були закриті всі по домівках. І мені так хотілося надихнути себе та людей. Так зʼявилася пісня “Сила”. Я рада, що сьогодні саме ця пісня стала саундтреком фільму «Смак Свободи» і надихатиме глядачів.

Коли я співаю: «Без страху відтепер, сльози витру з очей. Буду вільна», то ці слова у мене, так чи інакше, асоціюються з нами всіма, з Україною. Сьогодні у пісні «Сила» зʼявився новий сенс. І не випадково вона у цьому фільмі, бо навіть через буденні страви, які ми їмо, ми проявляємо любов до своєї культури, до своєї історії», коментує Джамала.

Крім того, у кліпі використані зйомки сонячного літнього Львова з затишними вуличками й старовинними будинками та вишукані кадри приготування страв високої української кухні, що підкреслюють атмосферу кулінарної love story. 

Стрічка «Смак Cвободи» у кіно вже 7 березня.

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев