Хочеш бути диригенткою — треба збирати свій оркестр: трейлер фільму «Смак Свободи»

Опубликовано 21 декабря 2023 г.

Напередодні Різдвяних свят зустрічайте трейлер затишної романтичної історії про силу мрії, любов до кулінарії та справжні дива.

З 7 березня 2024 року в усіх кінотеатрах країни.


«Смак Свободи» — це майбутня романтична комедія режисера Олександра Березаня.

Вона розповідає про дівчину Варю, яка переїжджає з маленького містечка до Львова, щоби влаштуватися на роботу до елітного ресторану.

Звичайно, головну героїню очікує цікавий та тернистий шлях до мрії. Та якщо бути наполегливим та вірити в дива, мрія може стати реальністю.

Дорогою до великої мрії Варя зустрічає несподівану знахідку — книжку призабутої легенди української кухні Ольги Франко «Перша українська загально-практична кухня», що відкриває для дівчини світ вишуканої автентичної кулінарії сторічної давнини. Творці фільму додали дещицю магії до історії, щоби підкреслити одну з головних ідей фільму — коли ти насправді чогось хочеш, всесвіт та друзі допомагають здійснити це бажання.

Одним з важливих завдань «Смаку Свободи» є нагадати, що українська кухня — це не лише улюблений мамин борщ та вареники з вишнями від бабусі, а й вишукані ресторанні страви, не менш смачні та автентичні. Адже кухня – це твоя неповторність, унікальний спадок та, зрештою, те, ким ти є.

Головну роль Варі зіграла актриса Ірина Кудашова, а в образі Ольги Франко постала Ірма Вітовська. Також у фільмі зіграли Римма Зюбіна, Костянтин Темляк, Томаш Собчак, Тетяна Малкова та Павло Лі. А в камео глядачі побачать співачку Джамалу, співака АСАФАТОV, модель, телеведучу та блогерку Вікторію Маремуху, «пекельного шефа» Олексія Якутова, топ-модель та телеведучу Аллу Костромічову.

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев