Прем’єра пісні та кліпу: Alyona alyona «Відчиняй»

Опубликовано 30 ноября 2018 г.

«Біля мене ті, хто переверне цю гру»…


Після іронічного синглу «Рибки» та лірично-філософської пісні «Голови» oдна з головних надій українського репу alyona alyona представила третій сингл — реп-маніфест «Відчиняй».

Під потужний треп-біт із глибокими басами alyona alyona в компанії київської молоді та колоритних жителів рідної Баришівки, де вона працює вихователькою в дитячому садку, переконливо читає про силу свого наміру: «Нове покоління відкриває свій чарт. Море по коліно і зухвалий стріт-арт»…

Також ми знайшли в папці «Спам» лист від співачки, в якому вона розповіла про пісню та кліп:

«Я писала цей текст з думкою про нове покоління, що категорично відмінне від радянського. Ми дорослі, ми творчі, ми креативні. Ми хочемо вносити в цей світ свої ідеї, творити історію за своїм сценарієм та розвивати культуру країни в новому руслі. Цей трек — це заклик. Відчуйте нас, зрозумійте та прийміть наш вибір того, ким бути, як виглядати, як жити та чим займатися.

Зйомки кліпу пройшли в 2 етапи — Баришівський та столичний. В моєму смт я збирала людей на трьох локаціях. Долучали звичайних знайомих, колег, друзів з дітьми. Я просила їх просто бути собою та вдягати те, в чому їм комфортно. На останню локацію до нас випадково приєдналися пара місцевих пацанів, з пивком. Вони зробили наш день! В столиці ми збирали абсолютно різну молодь, яка творчо самовиражається. Всі вони круті і відмінні між собою. Те, що об'єднує цих людей в решті й стало основним посилом цього відео».

alyona alyona

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев