Комедійні вистави про кохання, секс та дружбу від «Чорного Квадрату»: що подивитись у вересні у Caribbean Club

Опубликовано 31 августа 2021 г.
Автор: Open.ua

Осінь — не привід сумувати.


 

Вересень вже близько, а з ним насувається й осіння меланхолія. Театр-студія імпровізації «Чорний Квадрат» та концерт-хол Caribbean Club в жодному разі не дозволять вам сумувати — вони готують насичену театральну програму. Щотижня заряджатися позитивними враженнями киян запрошують на комедійні вистави про секс, кохання та дружбу.

У перший місяць цьогорічної осені театр-студія імпровізації «Чорний Квадрат» приготував одразу декілька вистав, які сподобаються тим, хто полюбляє поєднувати театр зі смачною вечерею за келихом улюбленого напою.

1 вересня: «Шукаю чоловіка на кожен день»

Лірична комедія про кохання. Якщо вам подобається романтика на межі з казкою і happy endи — ця вистава для вас. Без вульгарності, проте з еротичними моментами, без величезного філософського сенсу, однак теми вистави близькі кожному з нас. Кохання буває різне, у кожного воно своє і проявляється по-своєму. Воно живе в нас.

Заради нього люди готові робити божевільні і нереальні речі. І як мало потрібно часу, щоб зрозуміти та відчути «що таке кохання і з чим його їдять?!». Сюжет вистави не такий простий, як може здатися, і в цьому його фішка. 


8 вересня: «Попередні пестощі»

Гостро-сексуальна комедія з ліричним ухилом. Любов, розтягнута в часі та секс, знайдений через роки. Історії про те, як хотілося, але не склалося, або склалося, але не так. Що і як саме — актори розкажуть дуже докладно. Відверті теми, щирі розмови. Кокетство і флірт, печаль і сміх, любов і ненависть.

Мінімум вульгарності, нуль порнографії та максимум відвертості чекають на гостей вечора. Постановка для дорослих людей, — не по паспорту, а за станом душі.


11 вересня: «Секс на пляжі — не тільки коктейль»

Легкий, смішний та добрий спектакль. «Тихий, ледь чутний шум прибою, легкий морський вітерець надає відчуття свіжості, білозубий мулат підносить «Мохіто»… М’який шезлонг, відчуття легкості, сонні мрії і прокидатися не хочеться, хочеться співати від усвідомлення щастя», — так уявляли собі відпочинок біля моря герої вистави, а вийшло…

А вийшло, звичайно ж, набагато цікавіше. Ще не придумали чим зайнятися у відпустці? На цьому спектаклі вам дадуть кілька порад.


15 вересня: «Тестостерон або Пір Духа»

Це унікальний спектакль не схожий на інші проєкти «Чорного Квадрата». На нього варто приводити друзів-іноземців, тому що він буде зрозумілий навіть без перекладу. У ньому є і повністю німі етюди, і танці, і веселі монологи, і масові сцени.

Це суцільна експресія, безжально оголені емоції, фонтан позитиву і самогубної іронії. Після перегляду вистави виникає сильний сум з приводу того, що все так швидко закінчилося.


22 вересня: «Сексом дружбу не зіпсуєш»

Буває так: лежиш з людиною в ліжку і думаєш, що у вас любов, а виявляється — дружба. А буває так: живеш з людиною в одному під’їзді десятки років і у вас могло б бути, але не було.

Заходиш до нього по-сусідськи, і тут у вас трапляється! Як це? Чому тільки зараз? Навіщо це треба? І що з цим робити? Вистава дає відповіді на всі ці питання і, звичайно, задає нові. 


29 вересня: «Офіс. Запали в собі бажання»

Цей спектакль можна було б назвати «Хроніки одного офісу». Історія про «білі комірці», яким набридло нічого не робити, і вони вирішили плюнути у вічність.

У виставі є все: фірмовий гумор, філософія, романтика, Бетмен, інтриги, поліція, що поспішають на допомогу Чіп і Дейл, любов, секс, Гогі і поезія. Але – тсссс, про це ви дізнаєтеся тільки прийшовши на виставу.

По художньому задуму автора вистави виконуються російською мовою.

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев