Джейн Біркін виступить в Києві у супроводі симфонічного оркестру

Опубликовано 31 мая 2018 г.

Кохання від першої особи. 5 листопада, МЦКМ.


Восени до Києва завітає легендарна співачка та актриса Джейн Біркін. Концерт в рамках світового турне відбудеться 5 листопада в Міжнародному центрі культури і мистецтв.

Джейн Біркін представить програму «Birkin/Gainsbourg: Le Symphonique» у супроводі оркестру «Віртуози Києва». Диригентом київського концерту виступить Мілош Єліч («Океан Ельзи»).

Художній керівник програми — Філіп Лерішом, оркестрові аранжування і фортепіано — Нобуюкі Накадзіма.

Пісні Сержа Генсбура актриса Джейн Біркін співає майже тридцять років. Джейн, як відомо, була третьою, цивільною дружиною знаменитого французького артиста.

Проект, в якому Джейн співає пісні Сержа ожив завдяки щасливій зустрічі в 2011 році з японським піаністом і композитором Нобоюкі Накадзіма. Японський музикант зробив оркестрові аранжування і в концертах особисто грав на фортепіано, виступивши музичним директором в світовому турне «Jane Birkin Sings Serge Gainsbourg “Via Japan”»(«Джейн Біркін співає Сержа Генсбура “Крізь призму Японії”»), а це — більше 70 концертів в 27 країнах.

В 2016 році дирекція «FrancoFolies Festival Of Quebec» в Монреалі запропонувала Джейн Біркін підготувати концерт «Gainsbourg Symphonic» і разом з Монреальським симфонічним оркестром під керуванням Симона Леклера відкрити програму п'ятиденного музичного фестивалю.

Більше року Джейн і Філіп Леріш відбирали матеріал і склали список з 21 трека. Відкривала плей-лист «Lost Song», де лейтмотивом звучить ... Едвард Гріг («Пісня Сольвейг»).

Відібрані хіти отримали нове аранжування від Нобуюкі Накадзіма і співзвучно сучасному світовідчуттю Джейн Біркін оркестровані Філіпом Лерішомом. Так два роки тому народилася історія великого кохання в особах — «Birkin / Gainsbourg: Le Symphonique» («Біркін / Генсбур: Симфонізм»), написана від першої особи. В одному інтерв'ю вона зізналася: «Велика честь, що в віці від 20 до 45 років один з найбільших французьких поетів всі ці пісні написав саме для мене. Бачите, наші почуття ніколи не зникали. Дивно, що зараз Сержу я можу дати? Занадто пізно? Принаймні, я можу брати його з собою, де б не знаходилася, шепотіти його слова!»

Після смерті Сержа вбита горем Джейн картала себе: якби вона залишилася з ним, може бути, і врятувала коханого від алкоголю. Коли музикант і актор помер від інфаркту прямо за робочим столом, йому виповнилося 62. Без сумніву, їх розрив наблизив передчасну смерть. Але сьогодні, озираючись назад, Джейн Біркін переконана: Серж Генсбур завжди був і залишиться коханням всього її життя.

Квитки в касах міста та на сайті

Організатор — GAS Concert

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев