Новий кліп: «НЕРВЫ» «Школа»

Опубликовано 3 июля 2018 г.

Перший кліп гурту за 3 роки.


Команда «НЕРВЫ» презентувала відео на пісню «Школа» з альбому «Самый дорогой», який рокери випустили двома частинами — у травні та грудні 2017 року. Режисером першої відеороботи гурту за останні три роки виступив фронтмен команди Женя Мільковський.

«Ми вирішили знімати кліп на пісню “Школа” в школі. А ще позвали своїх слухачів. Ніякого сценарію не було: ми просто зібрались разом та почали імпровізувати. І наче нам непогано вдалось передати атмосферу шкільної перерви. А по суті ми просто потусовалися разом, а заодно і кліп відзняли», — розповів Женя Мільковський.

Пісня «Школа» — це подарунок від групи «НЕРВЫ» до випускного, спеціально для всіх колишніх школярів та майбутніх студентів.

У кліпі брали участь школярі різних класів, з різних шкіл. Спеціальні кастинги для участі в кліпі не проводились, на зйомку міг прийти будь-який бажаючий учень.

Всього на декілька годин коридор і класи однієї з шкіл перетворилися на майданчик для зйомки, який вмістив одну знімальну групу, музикантів з обладнанням, помічників та, звісно, головних гостей школи — учнів, яких зібралось декілька сотень.

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев