Новий кліп: «НЕРВЫ» «Зажигалки»

Опубликовано 1 октября 2019 г.

Прем’єра напередодні концертів у Харкові, Дніпрі, Львові та Києві.


Режисером першого кліпу до альбому «НЕРВЫ» «Слэм и депрессия» став фронтмен гурту Женя Мільковський, а головну роль зіграв лідер группи «Пошлая Молли» Кирил Блєдний.

Женя Мильквський: «Ми з Кирилом відпочивали на морі, і в цей час мені прислали першу демку пісні «Зажигалки» з альбому “Слэм и депрессия”, який на той момент зводився. Мені відразу так сподобалося, що я почав складати сюжет для кліпу. Весь день писав сценарій, з Блєдним ми не бачилися, кожен займався своїми справами. І під вечір, коли я поставив фінальну крапку в сценарії і подумав: “Вау, як круто!”. До мене підійшов Кирил і каже: “Пипець, Женьок, так хотілося б в головній ролі в кліпі знятися”, а я такий: “Кирюха, прикинь, я тільки що придумав сценарій до нового кліпу”. Тут же випалив сюжет, і йому сподобалося».

Зйомки кліпу проходили в Москві протягом двох днів: перший день зйомок проходив в промзоні, де розкривається головна сюжетна лінія, другий — в клубі «Известия Hall», де відбувається розв’язка.

На зйомку кліпу до клубу прийшло близько 800 чоловік. І це була не масовка або найняті актори, а віддані слухачі гурту «НЕРВЫ», які хотіли взяти участь в історичній події колективу.

Женя Мильковський: «Я дуже вдячний нашим слухачам, які по-братськи прийшли підтримати нас у другий день зйомок. Це було неймовірно. Дякую, здається, у нас все вийшло круто. Кирил Блєдний дуже круто впорався зі своєю роллю.

І хлопці, які грали хуліганів, чудово себе показали. Всі зіграли з першого разу відмінно, з цим взагалі не було ніяких проблем, одним словом — приголомшливо!

Оператор Azar Strato дуже уставиться до кожного кадру, і, коли він прислав нам перший монтаж, кліп уже виглядав дуже круто. Правки були мінімальними, і з другого разу вже було все затверджено.

Я прихильник Тарантіно, тому в цьому відео досить багато крові і до зйомок сцени з бійкою ми підійшли досить серйозно. А коли я скинув кліп Кирилу, якому в більшості випадків багато чого не подобається, він одразу зателефонував мені і сказав: “Чувак, на одному диханні дивився кліп. З *** сь (кльово)”. Над кліпом працювали хороші люди. Я спочатку не хотів режисерувати свій сценарій, так як це дуже відповідально і складно, але завдяки хорошим акторам, нашому директору Даші Мішиній і офігенному оператору я вперше отримав задоволення від режисури і кайфанув на майданчику».

А вже в листопаді гурт «НЕРВЫ» презентує свій шостий студійний альбом «Слэм и Депрессия» на сольних концертах у Харкові, Дніпрі, Львові та Києві.

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев