Гурт PVNCH випустив перший альбом за 5 років

Опубликовано 6 декабря 2019 г.

Реп-привіт з містечка Варва.


«Чорні заробляють репом — білі заробляють на реп».

Своєю роботою хлопці ламають стереотипи понять “старої” та “нової” школи, доводячи, що в репі є лише одне поняття: «качає» або «не качає».

Український реп поповнився новою платівкою — «Білий». Це другий студійний альбом тріо «ПІВНІЧ» (PVNCH), над яким хлопці працювали п’ять років.

Альбом з чіткими бітами та прямолійнійми текстами є хронологією подій, де кожен трек відповідає за якийсь період часу.

«Наша ціль — довести, що реп може лишатись самобутнім і справжнім та отримати широку підтримку публіки. Ми з маленького провінційного містечка, тому знаємо, що близьке і що болить простим людям. Знаємо, що слухають в машинах пацани, що робиться на вулицях та, що турбує тих, хто покидає рідні місця заради кращої долі.

Все це, ми називаємо БІЛИЙ реп, що є ретрансляцією всього, що оточує нас і таких як ми — простих людей», — розповіли учасники тріо Саня Monstr, Юра Zдоровий та Сергій Hort.

Кліп на головний трек альбому, пісню «Білий», набрав понад 200 тисяч переглядів менше ніж за 4 дні,наробивши багато шуму серед слухічів та ком’юніті. Хлопців підтримали Alyona Alyona, Teejay, Alina Pash, Pabl.A, Ваня Кліменко та інші.

Альбом вже можна послухати на всіх стрімінгових платформах.

PVNCH

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев