Гурт «НЕРВЫ» випустив перший сингл з нового альбому

Опубликовано 1 ноября 2018 г.

«Так как надо!»


Зараз команда «НЕРВЫ» знаходиться в турі на підтримку альбому «Самый Дорогой», друга частина якого вийшла у грудні 2017 року, і паралельно працює над шостим лонгплеєм.

Першим синглом з майбутнього альбому стала пісня «Так как надо!» — лірична, але життєстверджуюча композиція, яка розповідає про те, що ніколи не можна здаватися та опускати руки.

«Ця пісня була написана близько семи років тому. Але в той момент вона не знайшла свого місця у нашому матеріалі та ми вирішили відкласти її на деякий час, а можливо й назавжди. Сказати чесно, я навіть не розумію, чому я її тоді написав, адже передумов для цього ніяких не було.

Якось, сидячи вдома та не придумавши, чим себе зайняти, я згадав про цю пісню та вирішив зняти відео в інстаграм, заспівав уривок. В решті решт сталося так, що вона «зайшла» нашим слухачам, вони почали робити на неї кавери, просити її записати. І ми з хлопцями прийняли рішення це зробити. Тим паче, що зараз ця пісня для мене куди більш актуальніша, ніж тоді, сим років тому, та виправдовує кожне своє слово. Саме зараз я відчуваю, що в мене та групи все так як треба!», — розповів лідер гурту Женя Мільковський.

В рамках туру музиканти відвідають чотири міста України:

15 листопада — Київ, Atlas

16 листопада — Харків, «Жара»

17 листопада — Дніпро, Time Out

18 листопада — Полтава, «Villa Крокодила».

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев